دیوارپوش ضد ضربه

دیوارپوش ضد ضربه

دیوارپوش ضدضربه پی وی سی از تولیدات جدید در زمینه ی پوشش های دیواری است که در ادامه با جزئیات آن آشنا خواهید شد. دیوارپوش پی وی سی  از محصولات پر طرفدار در  این زمینه  محسوب میشود، که کاربرد متنوعی  در محیط های اداری؛ تجاری؛ مسکونی و ... دارد. اما گاهی فضاهایی وجود دارند که به دلیل رفت و آمد و یا جابجایی زیاد وسایل دیوارپوش پی وی سی ساده آسیب پذیر بوده و احتمال شکستگی آن وجود دارد. برای حل این مشکل معمولا دیوارپوش های پلی استایرن به شما پیشنهاد داده می شود که تو پر هستند.

وزن دیوارپوش های پلی استایرن از پی وی سی ساده سنگین تر است و در نتیجه قیمت آن بسیار بالا تر است . به همین منظور راه حل جدیدی با عنوان دیوارپوش ضدضربه پیش روی مصرف کنندگان قرار گرفت که در ادامه میتوانید ویژگی و قیمت، به عبارت دیگر اقتصادی ترین گزینه برای پوشش دیوار مقاوم در برابر ضربات را مطالعه فرمایید.

بررسی دیوارپوش ضد ضربه pvc

دیوارپوش ضد ضربه pvc

در مقابل دیوارپوش pvc  ساده و پلی استایرن  که هرکدام مزایا و معایبی دارند ، متریال جدیدی وجود دارد که دیوارپوش  ضد ضربه ی پی وی سی نامیده می شود. این پوشش دیواری همانند دیوارپوش پی وی سی روکشدار و سبک هستند.

ضخامت دیوارپوش ضدضربه pvc  حدود 8 میلی متر است  ودر دو ابعاد ۲۰ سانت در ۶ متر و ۲۵ سانت در ۶ متر موجود می باشد.

ساختار دیوارپوش ضد ضربه پی وی سی

دیوارپوش ضدضربه پی وی سی

از ویژگی های دیوارپوش ضد ضربه پی وی سی ، وجود پل هایی در زیر پانل است که با فاصله هایی یکسان نصب شدند و جداره های این پانل را به هم نزدیک کردند تا آن را مقاوم تر نماید.

دیوارپوش ضد ضربه پی وی سی مناسب برای استفاده در فضاهایی که رفت و آمد در آن بسیار زیاد است و احتمال شکستگی و ترک خوردگی در آن وجود دارد مانند راهرو ها می باشد.

قیمت دیوارپوش ضد ضربه سال 99

قیمت دیوارپوش ضدضربه

این پوشش دیواری ازتمامی مزایای دیوارپوش  پی وی سی برخوردار میباشد. همچون ضد آب و مقاوم در برابر رطوبت ، خود اتفا و دیرسوز و مقاوم در برابر حرارت بالا ، با نصب سریع است که مقاومت در برابر ضربات محکم را نیز در عین سبک بودن دارا میباشد.  کیفیت دیوارپوش ضدضربه  بالا بوده و قیمت بسیار مناسبی دارند. برای اطلاع از قیمت و نحوه ی سفارش دیوارپوش پی وی سی ضدضربه با شماره 71731-021 تماس حاصل فرمایید.

امتیاز بدهید
  • احمد معنوی
  • 1398/07/10

سلام بنده فردیس کرج هستم ایا محصولات و نصاب در این منطقه دارید ممنون

نظر خود را بنویسید

مقالات