شرکت آذران پلاست رسا تولید کننده انواع دیوارپوش و سقف کاذب پی وی سی

شرکت آذران پلاست رسا تولید کننده انواع دیوارپوش و سقف کاذب پی وی سی

شرکت آذران پلاست رسا تولید کننده انواع دیوارپوش و سقف کاذب پی وی سی

 

شرکت آذران پلاست رسا تولید کننده انواع دیوارپوش و سقف کاذب پی وی سی میباشد، که تنوع بالایی از نظر جنس و طرح تولیدی را دارا بوده ، که سبب گشته پاسخگوی هر نوع بودجه با هر سلیقه و نیازی باشد. به صورت کلی متریال هایی که از جنس pvc برای دکوراسیون داخلی تولید میشود شامل پانل ، تایل و ورق های سنگ مصنوعی بوده ، که قابلیت اجرا به عنوان دیوارپوش و سقف کاذب در تمام شرایط محیطی داخلی را دارا میباشد. همراه ما باشید تا به تفکیک با هر یک از متریال های نام برده بیشتر آشنا شوید.

 

پانل و تایل پی وی سی آذران پلاست رسا

 

تولید کننده دیوارپوش و سقف کاذب پی وی سی

یکی از محصولات پی وی سی که توسط شرکت آذران پلاست رسا تولید میشود، تایل و پنل های pvc میباشد. مصرف این محصولات در دکوراسیون داخلی بسیار متداول بوده که در طرح و رنگ های متنوعی قابلیت دسترسی دارد. ابعاد تایل های آذران پلاست 60 در 60 بوده که بصورت سفید مات ، سفید براق و چاپی یا به اصطلاح هات استامپ تولید میگردد. کاربرد تایل های pvc تنها برای سقف کاذب است که طول عمر و مقاومت بالایی در تمام شرایط محیطی دارد.

پانل پی وی سی از دیگر محصولات تولیدی شرکت آذران پلاست رسا است، که بصورت متداول در ابعاد 20 سانت در طول 6 متر تولید میگردد، که لازم به ذکر است در متراژهای بالا و سفارشی به عرض های 30 سانت نیز میشود. ابعاد دیوارپوش pvc  ضدضربه ی آذران در عرض 25 سانت در طول 3 متر تولید میگردد. از نظر ظاهری نیز به چهار دسته ی سفید مات ، سفید براق ، چاپی یا هات استامپ و روکشدار تقسیم بندی شده ، که بسته به بودجه ی در نظر گرفته شده ، هر یک از محصولات را میتوانید خریداری نمایید.

 

ورق سنگ مصنوعی پی وی سی آذران پلاست رسا

 

تولید کننده ورق سنگ مصنوعی پی وی سی

از دیگر متریال های تولید شده از پی وی سی توسط شرکت آذران پلاست رسا ، به ورق های طرح سنگ میتوان اشاره کرد که با استقبال زیادی نیز روبرو گشته است. ابعاد هر ورق سنگ مصنوعی 1.2 در 2.8 به ضخامت های 2؛ 2.5 و 3.5 میل میباشد، که ضخامت 2 میلیمتری نوع نورگذر این محصول بوده و ضخامت های 2.5 و 3.5 میلی متری از نوع ساده آن میباشد.

سنگ مصنوعی پی وی سی آذران پلاست رسا  که با عنوان ماربل شیت شناخته میشود، قابل اجرا در هر محیط با هر شرایط محیطی بوده و یه نوعی جایگزین اقتصادی اسلب های سنگ طبیعی محسوب میشود. شرکت آذران پلاست رسا با تولید ماربل شیت و ارائه ی آن با پایین ترین قیمت و نصب سریع و آسان ، تحولی در صنعت دکوراسیون داخلی ایجاد کرده است. به همین دلیل یک متریال عالی برای بازسازی مناطقی همچون آشپزخانه و بین کابینتی ، سرویس بهداشتی و حمام ،بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی محسوب میشود.


لیست اخبار

مقالات