اجرای سقف کاذب آذران پلاست ، قیمت سقف کاذب دی سال99

سقف کاذب

 

سقف کاذب ، در دکوراسیون داخلی پیشینه طولانی دارد. در گذشته ها برای تزئین سقف مکانهای مهم همچون مساجد ، کلیسا ، کاخ های سلطنتی و مکان هایی از این دست با فاصله ای زیاد از سقف اصلی ، سقف تزئین شده را به عنوان سقف ثانویه اجرا میکردند؛ که این عمل علاوه بر زیبایی محیط سبب متعادل نگه داشتن دمای داخلی (به دلیل حفظ انرژی) ، آکوستیک کردن و یا تنظیم صدا با توجه به شرایط و نیاز محیط و ... میشده است.

در طی سالیان این رکن اصلی دکوراسیون داخلی پیشرفتهای چشمگیری داشته ، به نوعی که اگر خواهان اجرای سقف کاذب باشید لیست بلند بالایی از انواع این رکن اصلی ساختمان پیش روی شما قرار خواهد گرفت. از دلایلی که سقف کاذب را برای طراحی دکوراسیون داخلی استفاده میکنند عبارتند از: سبک بودن ، ایجاد نورپردازی ، ایجاد طرح های مختلف ، أکوستیک کردن فضا ، جلوگیری از اتلاف دما ، ایجاد حجم های دکوراتیو ، پوشش عیوب و تاسیسات سقف اصلی

جهت نصب و اجرای سقف کاذب باید مواردی را قبل از اقدام  در نظر بگیرید همچون : نوع کاربری محیط ، میزان رطوبت ، حرارت و دمای محیط ، ارتفاع سقف و مواردی از این دست ؛ به عنوان مثال : اگر کاربری محیط شما مسکونی باشد بالطبع  نوع طراحی و نورپردازی آن کاملا متفاوت از محیط اداری و یا تجاری است ، ویا متریال مورد استفاده در محیطی همچون استخر باید متفاوت از اتاق سرور و یا آشپزخانه باشد. به همین جهت برای انتخابی درست و آگاهانه باید اطلاعات کافی در مورد ویژگی های تمام متریال هایی که در تولید سقف کاذب استفاده میشود را داشته باشید .

 جنس هایی که عمدتا در تولید سقف ثانویه از آن استفاده میشوند شامل : پی وی سی (pvc)  ، طلق ، ام دی اف میباشد که هر کدام از آنها با ترکیب موادی دیگر خصوصیات متفاوتی را از خود نشان میدهند، همچنین از دیگر خصوصیات این رکن دکوراسیون داخلی ، اجرای آن به صورت ترکیبی است، بطورمثال شما میتوانید آسمان مجازی و یا کشسان را با سقف کناف به صورت ترکیبی اجرا نمایید و نتیجه ی شکفت انگیز آن را در درکوراسیون داخلی تان مشاهده فرمایید. به منظور آشنایی بیشتر میتوانید در ادامه با هر یک از این متریال ها و همچنین مزایا و معایبشان آشنا شوید. همچنین میتوانید در انتهای مطلب لیست قیمت انواع سقف کاذب دی سال 99 را مطالعه فرمایید. همچنین جهت آشنایی بیشتر و مطالعه ی تاریخچه ی این محصول میتوانید به سایت ویکی پدیا مراجعه فرمایید. 

شرکت آذران پلاست رسا تخفیفات ویژه ای در ماه دی بر روی تمامی محصولات خود در نظر گرفته است ، که لیست های قیمت یاد شده هر محصول بعد از توضیخات آن مربوط به فروش ویژه ی این شرکت میباشد. 

ویژگی سقف کاذب

 

 سقف کاذب

اگر بخواهیم به طور کلی در مورد ویژگی سقف کاذب صحبت نماییم میتوانیم به نصب و اجرای سریع آن ، پوشش نواقص سقف اصلی و زیبایی بصری در دکوراسیون داخلی ، نگهداری آسان و کم هزینه اشاره نماییم ؛ که در مورد تمامی سقف های ثانویه صدق میکند. مواردی همچون مقاوم در برابر رطوبت و آب ، حرارت و آتش ، امکان طراحی و اجرای دکوراتیو، بسته به متریال مورد استفاده در سقف کاذب دارد که در ادامه به صورت مفصل تمامی آنها را با شما درمیان میگذاریم.

 

 

سقف کاذب پی وی سی (pvc)

 

 سقف کاذب pvc

پی وی سی را میتوان به عنوان یکی از متریالهای محبوب دکوراسیون داخلی یاد کرد . استفاده از pvc به عنوان سقف کاذب ، دیوارپوش و کفپوش بسیار متداول است. علت محبوبیت این جنس را میتوان ضد آب و مقاومت بالای آن در برابر رطوبت ؛ مقاومت بالا در برابر حرارت و خود اتفاء ؛  مقاوم در برابر حشرات ، قارچ ، باکتری و ... ؛ و قیمت اقتصادی آن نسبت به سایر متریال های مورد استفاده دانست. سقف کاذب پی وی سی انواع گوناگونی دارد که شامل : پانل طولی و تایل پی وی سی میباشد. هر پانل طولی با عرض 20 سانتی متر و طول 6 متر،( 1.20 متر مربع )حساب میشود؛ هر تایل pvc در ابعاد 60 در 60 سانتی متر (یعنی 0.36 مترمربع) میباشد. 

وجه اشتراک این دو محصول در ضخامت آنها (8 میلی متر) و تقسیم بندی آنها از نظر شکل ظاهری است که شامل: سفید مات و ساده ، سفید براق (UV) ، چاپی (هات استمپ)  و روکشدار میباشد. از نظر ترتیب قیمت سفید مات ارزانترین و روکشدار گرانترین سقف کاذب پی وی سی محسوب میشود، و در رده ی وسط ابتدا سفید براق و سپس هات استمپ و یا همان چاپی قرار خواهند گرفت.

 

تفاوت تایل با پانل پی وی سی

سقف کاذب تایل پی وی سی

تفاوت این دو محصول در نحوه ی اجرای آنها میباشد. چرا که برای نصب تایل پی وی سی نیاز به سازه های مخصوص در ابعاد 60 در 60 خواهد بود و پس از اجرای سازه های مربوطه تایل های پی وی سی بر روی آنها جایگذاری میشود. اما پانل طولی برای نصب نیاز به زیرسازی و سپس اجرای آنها به صورت نوارهای موازی خواهد داشت. جهت اجرای پانل طولی پی وی سی دست شما برای ایجاد طرح و یا نورپردازی باز خواهد بود به همین جهت اگر شما میخواهید تا سقف کاذب تان دارای حجم و طرح متفاوتی باشد پیشنهاد ما به شما پانل طولی pvc است. البته نوع دیگری از تایل پی وی سی به صورت دکوراتیو نیز تولید میشود که در قسمت سقف معرق سی ان سی کامل توضیح داده شده است. 

لیست قیمت سقف پی وی سی  سال 99 - فروش ویژه دی ماه

محصول قیمت مترمربع (ریال)
پانل طولی پی وی سی سفید مات 670.000
پانل طولی پی وی سی سفید براق 740.000
پانل pvc روکشدار 860.000
تایل سفید مات پی وی سی  640.000
تایل سفید براق پی وی سی  710.000
تایل هات استامپ  770.000
پانل طولی چاپی  770.000

 

انواع سقف کاذب تصویری

 

به تازگی نوع جدیدی از سقف کاذب در بازار دکوراسیون داخلی پا به عرصه گذاشته که بیشتر با عنوان سقف کاذب تصویری شناخته میشود. این محصول دکوراتیو ، هر تصویری که مد نظر شما باشد را به عنوان سقف کاذب به نمایش میگذارد. این نوع سقف ثانویه نیز شامل دو دسته  : سقف آسمان مجازی و سقف کشسان میباشد که در ادامه به تفاوت و ویژگی های هر یک پرداخته ایم.

 

سقف کشسان

 سقف کشسان

پارچه های مورد استفاده با عنوان سقف کشسان ،  نه تنها در سقف بلکه در قسمت های دیگر دکوراسیون داخلی همچون دیوار نیز اجرا می شود.علت نامگذاری این سقف دکوراتیو به  جنس و نحوه ی نصب آن برمیگردد. جنس  سقف کشسان از نوعی پارچه ی پی وی سی با خاصیت انعطاف بالا و کشش زیاد و تحمل بار می باشد. پارچه ی مخصوص با کشش و حرارت روی ریل های خاص که برای دور کار در نظر گرفته می شوند، نصب شده و ثابت می گردد. ضخامت سقف کاذب کشسان 0.8 تا 1 میلی متر است و در هر متر مربع نیم کیلو وزن دارد، اما می تواند تا 200 کیلوگرم وزن را تحمل کند.

 پارچه های کشسان ضد حریق و ایمن هستند و میتوانند در برابر آب و رطوبت نیز طول عمر بالای خود را حفظ کنند. سقف کشسان بصورت شفاف ،نیمه شفاف و مات و آینه ای تولید می شوند. این پارچه ها قابلیت چاپ انواع طرح های دلخواه را دارند  ومیتوانند بصورت ساده نیز اجرا شوند. این محصول محدودیت اجرا از نظر ابعاد نداشته و در هر ابعاد و مساحتی امکان تولید و اجرا دارند. نورپردازی یکی از مهم ترین شاخصه های سقف کشسان می باشد که این سقف را زیبا و جذابتر می کند و میتوان به صورت متفاوتی همچون نقطه ای و ستاره ، تغذیه نور از پشت سقف ، و یا انعکاس نور اجرا نمود.

 

سقف آسمان مجازی

آسمان مجازی

آسمان مجازی نیز در زیر مجموعه ی سقف کاذب تصویری قرار میگیرد و تفاوت آن با سقف کشسان در متریال مصرفی میباشد. جنسی که برای تولید سقف آسمان مجازی مورد استفاده قرار میگیرد طلقهای شفافی است که در ابعاد 1.20 در 1.80 با ضخامت های متفاوت 2 ، 4 ، 8 موجود میباشد. اجرای این نوع سقف کاذب تصویردار به صورت تایل در ابعاد متفاوت است، که همین امر سبب تفاوت این محصول با نوع کشسان میشود. این محصول قابل برش بوده و استاندارد آن معمولا 60 در 60 میباشد ولی در ابعاد سفارشی نیز تولید میشود.

 لیست قیمت انواع سقف تصویری سال 99 - فروش ویژه دی ماه

محصول قیمت (ریال)
سقف آسمان مجازی تایل 60*60  هر عدد تایل از 980.000 تا 1.250.000 
سقف کشسان (باریسول) جنس و نصب مترمربعی از 4.500.000 تا 5.500.000

 

سقف کاذب طرح سنگ

 

سقف کاذب سنگ مصنوعی

ماربل شیت نوعی دیوارپوش پی وی سی است که به دلیل شباهت زیاد آن به سنگ ، به نام سنگ مصنوعی شناخته می شود. این محصول از 30% پودر سنگ و 70% پی وی سی تشکیل می شود.  وزن این متریال از پانل ها و تایل های پی وی سی بالاتر است و به همین دلیل به صورت روتین در اجرای سقف کاذب از این محصول استفاده نمی شود ، اما تنها این موضوع نمی تواند مانع استفاده  از این متریال در سقف گردد.  جهت اجرای کارهای خاص و همچنین فضاهایی که ساختمان تحمل بار داشته باشد از این متریال می توان به عنوان سقف دکوراتیو استفاده نمود .

از ماربل شیت ها می توان در ابعاد 60*60 و به صورت تایل استفاده کرد، با این تفاوت که سیستم نصب این سقف بسیار متفاوت است. برای ایجاد دیزاین های متنوع از ابزار های متفاوت ماربل شیت استفاده می شود و با ترکیب رنگ های متنوع می توان سقفی لوکس و دکوراتیو داشت. سقف کاذب ماربل شیت به شما این امکان را می دهد تا نورپردازی های خاص روی سقف داشته باشید و در برخی از موارد با نور مخفی سقفی متفاوت ایجاد کنید.

 لیست قیمت سقف طرح سنگ pvc سال 99 - فروش ویژه دی ماه

محصول قیمت مترمربع (ریال)
ورق پی وی سی طرح سنگ  از 1.810.000

سقف کاذب سی ان سی(CNC)

 

 سقف کاذب cnc

سقف کاذب سی ان سی با نام سقف کاذب معرق نیز شناخته میشود که دلیل آن وجود طرح های معرق کاری شده بر روی تایل ها میباشد. دستگاه های برش سی ان سی ،طرح مورد نظر را با دقت بالا بر روی تایل برش میدهد. تایل مورد استفاده در این نوع سقف کاذب شامل پی وی سی و ام دی اف میشود.  برای زیبایی بیشتر ، پشت این تایل ها می توان از پلکسی استفاده کرد و می توان آن را نورپردازی کرد.

تایل های پی وی سی در مقابل رطوبت مقاوم و دیرسوز می باشند.هم چنین در برابر حشرات نیز مقاوم است.تایل های ام دی اف از مقاومت بالاتری نسبت به پی وی سی برخوردارند اما به دلیل جنس چوبی آن بهتر است در محیط های مرطوب استفاده نگردد و در مقابل حرارت نیز قرار نگیرد.

 لیست قیمت سقف معرق سال 99 - فروش ویژه دی ماه 

محصول قیمت هر عدد تایل 60*60 (ریال)
تایل معرق 60*60 pvc 750.000
تایل معرق 60 در 60 mdf  900.000

 

تایل 60*60 

 

 

 تایل 60*60

تایل های سقف کاذب در گروه  سقف های متحرک ، بسته و دکوراتیو قرار گرفته اند. نمای اصلی و قابل مشاهده سقف های کاذب تایل 60*60 شامل سطوح با درزها و خطوط متقاطع مربع و مستطیل شکل 30cm و 60cm و ... که از پانل های آلومینیومی ، مینرال ( الیاف معدنی ) ، گچی ، ... تشکیل شده است می باشد. پانل ها با قدرت عمود بر سطح بر سر جای مقرر قرار می گیرند. امکان جذب صوت و پایین اوردن حجم و القای مختصات دو بعدی و ... از دیگر مزایای این گروه به شمار می آید.

سقف کاذب تایل60*60 به 2 گروه تقسیم می شوند که عبارتند از:

سازه نمایان - با امکان نصب از بالا

سازه پنهان - با امکان نصب از پائین

منطبق شدن با هر نوع دیوار چینی ساختمان در سقف کاذب تایل به نحوی می باشد که لزومی به کاربرد مصالح جانبی و مکمل یا به وجود آوردن باکس که ضریبی از ابعاد تایل باشد، ندارد.

مناسب ترین و ایده آل ترین  سیستم استاندارد و پیشنهاد شده گروه تزئینی آذران دکور جهت آویز انواع سقف تایل ( در صورت برخوردار بودن از ارتفاع مکفی در پشت سقف کاذب ) ، سیستم آویز فنری و شاسی آهنی میباشد.

 لیست قیمت سقف کاذب مشبک سال 99 - فروش ویژه دی ماه 

محصول قیمت مترمربع  (ریال)
تایل 60 در 60 پلکسی دوغی  از 1.050.000 به بالا
تایل 60*60 گچی از 430.000 به بالا
تایل سقف کاذب آکوستیک  از 540.000 به بالا 

سقف کناف

 

 سقف کناف

در ابتدا باید این موضوع اشاره کنیم که سقف کناف خود یک نوع سقف کاذب می باشد و اکثر مردم به اشتباه سقف کناف را جدا از از سقف کاذب می پندارند. همچنین سقف کناف و رابیتس نیز دو نوع متفاوتی هستند که هر کدام ویژگی مختص به خود را دارند.به جهت پرداخت و ارزیابی دو سیستم ساختمانی بایستی هدف از این نقد را معلوم نماییم، در نتیجه  این قیاس از چندین جهت مورد بررسی قرار می گیرد:

 

 تفاوت کناف و رابیتس از لحاظ زمان اجرا

 در سیستم رابیتس کاری و گچ کاری برای سقف کاذب ، کار در سه گام صورت می گیرد (جوشکاری – بستن صفحات رابیتس – گچ کاری )، که در سیستم کناف (ساخت و ساز خشک ) احتیاجی به جوشکاری نیست ( اتصالات سقف کاذب کناف به شکل پیچ و میخ به سقف اصلی وصل می گردد ) ، همچنین فرایند گچ کاری نیاز به گذاشتن وقت زیادی برای خشک شدن و همچنین خروج نخاله های تولید شده مربوط به آن است. در این قیاس معلوم می شود  که از لحاظ زمانی سرعت اجرای سقف کاذب کناف ،فوق العاده بیشتر است.

 

 تفاوت کناف و رابیتس از لحاظ هزینه اجرا 

تفاوت این دو سیستم از لحاظ هزینه های اجرایی، همیشه با تفاوت عقیده های فراوانی بین متقاضیان هر کدام از این دو ، همراه است ، ولی با چشم اندازی منصفانه و کلی ( در صورتی که کلیه پارامتر های مستلزم هزینه در وضعیت همسان ارزیابی شود ) می توان گفت : هر دو مدل سقف کاذب ذکر شده از نظر هزینه ظاهری ، با یکدیگر شبیه هم هستند ، ولی در صورتی که "زمان" را به عنوان پول مورد اهمیت قرار دهیم ، هزینه های مربوط به برق و جوشکاری ، جا به جایی به علت حجم بالاتر مصالح مربوط به سقف رابیتس ،برون ریز نخاله های ساختمانی بعد از کار و نظافت آن و ... مورد اهمیت و تامل می باشند. و خلاصه این طور می توان بیان کرد : با اینکه هزینه های ظاهری هر دو مدل سقف کاذب حدودا برابر هستند ، ولی هزینه های جانبی رابیتس و گچ از کناف بالاتر است .

 تفاوت کناف و رابیتس از لحاظ ترمیم پذیری و اسانی در تغییرات 

در ساختمانها بعد از طی مدتی، احتمال دارد لوله های تاسیساتی رد شده از سقف کاذب به مرور فرسوده و گاهی به نشت مایعات برسد. همچنین دیده شده است ، بعد از سپری شدن 10 الی 15 سال از عمر یک واحد مسکونی نیاز به تغییر دکوراسیون ( مرمت ساختمان ) احساس میشود.در چنین شرایطی اولویت با کناف می باشد ، به این علت که سقف کاذب کناف ( در قیاس با رابیتس ) خیلی راحت تر باز و بسته می شود، و همچنین راحت تر می توان به ان دسترسی پیدا کرد و آن را ترمیم نمود

سقف کاذب کناف

تفاوت کناف و رابیتس از لحاظ کیفیت 

 در این قیاس نیز اگر عادلانه بخواهیم نظر دهیم باید گفت  : اگر کار کناف به دست یک گروه خبره صورت گیرد از لحاظ کیفیت فاقد هر نوع نقص و مشکل می باشد ولی در صورتی که  استاندارد ها و ضوابط رعایت  نشود و در مراحل نصب از اکیپ با سابقه به کار گرفته نشود ، نباید انتظار حاصل خوبی را داشت .در مجموع زمانی همه فکر کارفرما بر پایه کاهش هزینه ها باشد و به کیفیت و زبدگی و توانایی مدیریتی و اجرایی پیمانکار توجهی نداشته باشد، توقع کیفیت ، غیر عقلانی است

قیمت سقف کناف سال 99 - فروش ویژه دی ماه

محصول قیمت مترمربع(ریال)
ورق کناف  از 320.000 به بالا 

لیست قیمت ابزار سقف کاذب سال 99- فروش ویژه دی ماه 

نوع و جنس

  قیمت مترطول (ریال)

پروفیل سپری 

 119.000

نبشی آلومینیومی

100.000

نبشی پی وی سی روکشدار 

80.000

 

با توجه به تنوع زیاد سقف کاذب، بهتر است جهت پیگیری قیمت ها با ما در تماس باشید. تلفن تماس: 71731-021

درپایین این مطلب نمونه هایی از اجرای سقف کاذب توسط آذران پلاست را میتوانید مشاهده فرمایید.

قیمت سقف کاذب ،اجرای سقف کاذب ،لیست قیمت سقف کاذب ،false ceiling ،سقف کاذب پی وی سی ،سقف کاذب pvc ،قیمت دیوارپوش ،آذران ،آذران پلاستیک ،سقف کاذب آذران پلاستیک ،آذران پلاست رسا ،آموزش نصب آذران پلاستیک ،قیمت پرسیانا ،سقف کاذب آشپزخانه ،آموزش نصب سقف کاذب ،سقف کاذب اداری ،سقف کاذب تجاری ،سقف کاذب مغازه ،سقف کاذب توالت ،سقف کاذب دستشویی ،سقف کاذب سرویس بهداشتی ،سقف کاذب حمام ،سقف کاذب اتاق خواب ،سقف کاذب پذیرایی ،سقف کاذب مسکونی ،سقف کاذب کناف ،سقف آسمان مجازی ،انواع سقف کاذب مسکونی ،سقف کاذب مدرن ،قیمت دیوارپوش آنتی باکتریال ،سقف کاذب گچی ،انواع سقف کاذب+عکس ،سقف کاذب چیست؟ ،طرح های سقف کاذب گچی ،تایل گچی حصیری ،سقف کاذب گچی پیش ساخته ،قیمت سقف کاذب کناف ،قیمت سقف کاذب گچی ،قیمت سقف کاذب سرویس بهداشتی ،قیمت سقف کاذب گچی پیش ساخته ،قیمت سقف کاذب پلکسی ،نحوه اجرای سقف کاذب ،کناف سقف اتاق خواب ،رابیتس کاری سقف پذیرایی ،رابیتس کاری سقف آشپزخانه ،سقف کاذب سی ان سی ،سقف کشسان ،سقف باریسول ،تایل سقفی گچی ،سقف کاذب چیست ،تایل گچی 60*60 ،تایل پی وی سی 60*60 ،تایل pvc 60*60 ،قیمت تایل 60*60 ،سقف کاذب کشسان ،سقف کاذب تصویری ،لیست قیمت سقف کشسان ،سقف کاذب آسمان مجازی ،سقف ،قیمت سقف کاذب پذیرایی ،عکس سقف کاذب ،قیمت پانل پی وی سی ،لیست قیمت پی وی سی ،عکس سقف آشپزخانه ،اجرای سقف کاذب پی وی سی ،تایل ،عکس سقف ،سقف پی وی سی ،سقف پوش ،سقف 60*60 ،سقف شبکه ،قیمت سقف 60*60 ،سقف یک تکه ،سقف اذران ،سقف کناف ،سقف کششی ،سقف pvc ،سقف اتاق ،عکس سقف پذیرایی ،عکس سقف سرویس ،طراحی سقف کاذب ،طراحی سقف پذیرایی ،طراحی سقف سرویس بهداشتی ،دکوراسیون سقف منزل ،دکوراسیون سقف ادارات ،دکوراسیون سقف کاذب ،سقف شبکه ای ،سقف تایل سی ان سی ،قیمت سقف کناف ،قیمت سقف کاذب طرح آسمان ،سقف سه بعدی اتاق کودک ،سقف کشسان آینه ای ،لیست قیمت پلکسی ،لیست قیمت آسمان مجازی ،قیمت تایل پی وی سی ،قیمت انواع سقف کاذب ،قیمت کناف ،قیمت سقف کشسان باریسول ،سقف کشسان سه بعدی ،قیمت هر متر سقف کشسان ،سقف کاذب کششی ،سقف تایل گچی ،سقف تایل ،سقف تصویری سه بعدی ،سقف تصویری کششی ،سقف بدون درز ،سقف آذران ،قیمت سقف کاذب ستاره ای ،قیمت سقف کششی ،قیمت سقف کاذب آذران ،قیمت سقف کاذب حمام ،قیمت سقف کاذب توالت ،لیست قیمت سقف های کاذب ،انواع سقف کاذب اداری ،انواع سقف کاذب تجاری ،لیست قیمت انواع سقف کاذب ،سقف های کاذب اداری ،سقف های کاذب مسکونی ،سقف های کاذب تجاری ،قیمت رابیتس ،قیمت تایل 60*60 پی وی سی ،قیمت سقف کاذب رشت ،سقف کاذب کم هزینه ،ارزانترین سقف کاذب ،قیمت سقف کاذب چوبی ،قیمت پانل pvc ،قیمت تایل pvc ،قیمت تایل 60*60 pvc ،قیمت سقف کاذب تهران ،قیمت سقف کاذب کرج ،قیمت سقف کاذب دماوند ،قیمت سقف کاذب مشهد ،قیمت سقف کاذب شیراز ،قیمت سقف کاذب اصفهان ،قیمت سقف کاذب تبریز ،قیمت سقف کاذب آذربایجان ،قیمت سقف کاذب خوزستان ،قیمت سقف کاذب گیلان ،قیمت سقف کاذب مازندران ،قیمت سقف کاذب طلقی ،مدلهای آسمان مجازی ،آسمان مجازی در کرج ،ساخت آسمان مجازی ،نورپردازی آسمان مجازی ،, نمایندگی آسمان مجازی ،آسمان مجازی پرشین اسکای ،قیمت آسمان مجازی در تبریز ،قیمت سقف پلکسی آشپزخانه ،طلق های طرح دار ،قیمت طلق های طرح دار ،قیمت سقف کاذب پلکسی دوغی ،قیمت سقف کاذب طلقی ساده ،طلق سقف کاذب سرویس بهداشتی ،آسمان مجازی مشهد ،بورس فروش سقف کاذب ،فروش عمده سقف کاذب ،, مرکز سقف کاذب در تهران ،مرکز فروش سقف کاذب سرویس بهداشتی ،انواع سقف کاذب مغازه ،بورس سقف کاذب کجاست ،سقف کاذب پامنار ،قیمت آسمان مجازی کشسان ،قیمت باریسول در اصفهان ،باریسول آشپزخانه ،طرح های سقف کشسان ،طرح های کشسان ،طرح های باریسول ،قیمت سقف سه بعدی ،, قیمت سقف کشسان سه بعدی ،اسمان مجازی برای سقف اشپزخانه ،اسمان مجازی سه بعدی ،تایل سقف آشپزخانه ،قیمت تایل سقفی 60*60 ،, قیمت تایل cnc ،تایل دوغی ،قیمت تایل دکوراتیو ،قیمت تایل معرق ،, سقف کاذب معرق ،تایل معرق پی وی سی ،آموزش نصب آسمان مجازی ،پلکسی طرح دار ،, اسمان مجازی برای سقف اشپزخانه ،قیمت آسمان مجازی آشپزخانه ،سقف مجازی آشپزخانه ،سقف کاذب ساده ،کامپوزیت سقف کاذب ،سقف کامپوزیت ،معایب سقف کامپوزیت ،نصب سقف کاذب گچی ،اجرای سقف کاذب گچی ،سقف کاذب گچی 60×60 ،قیمت سقف کاذب تایل گچی ،سقف کاذب گچی کناف ،سقف کاذب مشبک ،سقف کاذب یکپارچه ،, پانل پی وی سی سقف ،سقف کاذب آکوستیک ،سقف آکوستیک چیست ،قیمت سقف کاذب آکوستیک ،آكوستيك كردن سقف ،قیمت سقف کاذب پی وی سی ،مدل سقف کاذب کناف ،قیمت سقف کاذب آلومینیومی ،نحوه نصب سقف ،نصب سقف کاذب چوبی ،آموزش نصب سقف کاذب تایل گچی ،, روش اجرای سقف کاذب تایل گچی ،روش نصب سقف کاذب ۶۰ در ۶۰ ،چگونه سقف کاذب نصب کنیم ،تصاویر سقف کاذب پی وی سی ،قیمت سقف کاذب pvc سرویس بهداشتی ،, سقف کاذب گچی ،انواع سقف کاذب + عکس ،سقف کاذب طلق شیشه ای ،pvc , سقف کاذب ام دی اف ،cnc , سقف کاذب طرح دار ،سقف کاذب طرحدار ،pvc , قیمت سقف کاذب ام دی اف ،cnc , قیمت سقف کاذب سی ان سی ،سقف کاذب کناف پیش ساخته ،قیمت سقف کاذب کناف پیش ساخته ،سقف کاذب گچی طرحدار ،سقف کاذب گچی طرح دار ،اجرای سقف کاذب کناف ،نصب سقف کاذب کناف ،نصب سقف کناف ،سقف کاذب تصویردار ،قیمت سقف کاذب کشسان ،سقف کاذب کشسان باریسول ،, سقف کاذب کشسان لابل ،سقف کاذب کششی باریسول ،, سقف کاذب کششی لابل ،قیمت سقف لابل ،, قیمت سقف کاذب کشسان لابل ،سقف کاذب طرح ستاره ،سقف کاذب آسمان شب ،سقف کاذب تصویری یک تکه ،pvc , سقف کاذب آلاچیق ،سقف کاذب پی وی سی طرح دار ،تایل مینرال آکوستیک ،قیمت نصب سقف کاذب ،قیمت سقف آکوستیک ،سقف کشسان لاکر ،آموزش نصب سقف کاذب pvc ،آموزش نصب سقف کاذب آذران پلاستیک ،اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی ،, لیست قیمت کناف ایران 97 ،نمایندگی کناف ایران ،کناف ایران قیمت ،نحوه محاسبه قیمت کناف سقف ،, نحوه اجرای سقف کناف ،معایب سقف کاذب کناف , معایب سقف کاذب pvc ،معایب سقف کاذب کناف ،لوازم سقف کاذب ،, سقف کاذب پی وی سی چیست ،سقف سرویس بهداشتی آذران پلاستیک ،, قیمت سقف کاذب اصفهان ،, مرکز فروش سقف کاذب در تهران ،, سقف کاذب pvc اصفهان ،کارخانه سقف کاذب ،شرکتهای تولید کننده سقف کاذب ،آسمان مجازی اصفهان ،آسمان مجازی کودکانه ،چاپ آسمان مجازی ،برچسب آسمان مجازی ،آسمان مجازی شیراز
امتیاز بدهید
 • کورش احمدی
 • 1397/10/07

سقف کاذب پی وی سی میخواستم نصب کنم.

 • محمد جواد
 • 1397/11/22

سلام نمونه های سقف کاذب بسیار عالی و قشنگ بود من مغازه دکوراسیون دارم حتما در مورد همکاری باهاتون تماس میگیرم با تشکر فراوان

 • سید حسین گلزار
 • 1398/01/12

سلام دنبال یک نمونه قدیمی از محصولات شرکت شما هستم. سقف کاذب. میخواستم بدونم موجود دارید عکس رو چطور بفرستم. با تشکر

 • ali nazeri
 • 1398/08/19

سلام دنبال سقف کاذب پی وی سی هستم تلفن 09121126809

 • نیا
 • 1398/10/24

با سلام سقف شیب دار (شیروانی) تجاری خدود 500متر مربع لطفا بتزدید وبررسی وارایه پیشنهاد فوری09121116882

 • یوسف عبدالهی
 • 1399/08/08

سلام و خدا قوت با تشکر از سایت و محصولات خوبتان بنده برای خرید و انتخاب کاتالوک طرحهای تایل 60*60 pvc میخواستم . چطور میتونم دریافت کنم . در ضمن برای خرید نزدیکترین نمایندگی به چهار راه ولیعصر گجا میتونم برم . ممنون

 • ندا
 • 1399/09/05

سلام خیلی عالی بود . ممنون

نظر خود را بنویسید

مقالات