موارد استفاده از دیوارپوش سنگ مصنوعی

موارد استفاده از دیوارپوش سنگ مصنوعی

از سوالات اساسی در مورد ماربل شیت ، موارد استفاده از دیوارپوش سنگ مصنوعی است. اینکه از این دیوارپوش پی وی سی طرح سنگ برای چه مکانهایی میشود استفاده کرد و یا اینکه چه محدودیتهایی برای اجرا دارد از جمله مواردی است که باید بدان آگاه بود تا بتوان بهترین انتخاب را داشت.

در ادامه شما میتوانید پاسخ تمامی سوالات بالا را مطالعه فرمایید و همچنین شاهد نمونه پروژه های اجرایی در محیط هایی با کاربری متفاوت همچون اداری،تجاری ،مسکونی ، بیمارستانی و درمانی باشید...

دیوارپوش ماربل شیت برای محیط مسکونی 

دیوارپوش سنگ مصنوعی

ماربل شیت  در محیط مسکونی استفاده های فراوانی دارد. از جمله آن میتوان به استفاده از آن برای فضای نشیمن نام برد. در فضای نشیمن برای دیوار پشت تلویزیون و یا قاب سازی جهت لوکس کردن فضا از دیوارپوش طرح سنگ استفاده کرد .

 

سرویس بهداشتی و حمام 

 دیوارپوش پی وی سی طرح سنگ

استفاده ی دیگر دیوارپوش های سنگ مصنوعی در سرویس های بهداشتی و حمام است. این دیوارپوش ها به دلیل بدون درز بودن ،در درازمدت کمترین رسوب را به خود میگیرد. ماربل شیت ها قابل شستشو با انواع مواد شوینده هستند و مقاوم در برابر رطوبت و آب هستند.یک تکه بودن این دیوارپوش ها باعث شده تا زیبایی خاصی در فضا حکم فرما شود.

 بین کابینت

 دیوارپوش بین کابینتی

ماربل شیت  به عنوان دیوارپوش های بین کابینتی نیز استفاده می شوند. در بین کابینت باید دیوارپوشی نصب شود که کاملا قابل شستشو باشد و در مقابل حرارت مقاوم باشند که تمامی خصوصیات ذکر شده را دیوارپوش سنگ مصنوعی پی وی سی دارا میباشد و میتواند یک گزینه ی ایده آل و ارزان برای زیبایی آشپزخانه ی شما بشمار رود. 

 

دیوارپوش پی وی سی طرح سنگ برای لابی و راهرو ساختمان ها 

دیوارپوش پی وی سی طرح سنگ به دلیل استحکام مناسب و طرح هایی از سنگ های گران قیمت می تواند جایگزین مناسبی برای سنگ باشد. لابی ساختمان ها از جمله محیط هایی است که دیوارپوش سنگ مصنوعی مناسب آن است. همچنین میتوان از ماربل شیت ها  برای راهروها و محیط های عمومی ساختمانی نیز استفاده کرد.

نمونه هایی از اجرای دیوارپوش پی وی سی طرح سنگ برای لابی و راهرو ساختمان را در زیر این متن مشاهده فرمایید:

 

دیوارپوش pvcطرح سنگ

انجام کارهای دکوراتیو با دیوارپوش طرح سنگ 

از ماربل شیت میتوان برای کارهای خاص و ایجاد حجم های دکوراتیو بهره برد. ایجاد روشویی های طرح سنگ، میزهایی از جنس ماربل شیت ، ستون هایی طرحدار و ... از جمله کارهایی است  که با این ورق های یک تکه پی وی سی می توان انجام داد.

میز سنگ مصنوعی

  دیوارپوش دکوراتیو طرح سنگ

ورق پی وی سی سنگ مصنوعی

 

 دیوارپوش بیمارستانی 

دیوارپوش های سنگ مصنوعی به دلیل آنتی باکتریال بودن و بدون درز بودن یکی از گزینه های کاملا مناسب برای فضاهای درمانی ،بیمارستانی ، اتاق عمل و مکان های ایزوله است. از دیگر ویژگی های ماربل شیت ها داشتن اکسسوری های مخصوص است.

دیوارپوش بیمارستانی

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات