طراحی دکوراسیون داخلی

انتخاب میز تلویزیون مناسب

انتخاب میز تلویزیون مناسب

انتخاب میز تلویزیون مناسب

انتخاب تک به تک وسایل بر دکوراسیون داخلی منزل تاثیرگذار است. امروز میخواهیم درباره ی میز تلویزیون و انتخاب آن صحبت کنیم:

میز تلویزیون

برای یک انتخاب درست ابتدا باید بررسی کنید که سبک منزل شما چیست؟

پس از انتخاب سبک میز مورد نظر باید به جایگاه و ابعاد مکانی که میز تلویزیون قرار میگیرد توجه کنید .

دکوراسیون داخلی

اگر برای تلویزیون محل محدودی در نظر گرفتید باید به یک میز صرفا جهت گذاشتن تلویزیون و ملزومات آن مانند دستگاه های گیرنده اکتفا کنید. این نکته را یاد آور شویم که برای ابعاد میز تلویزیون باید به ابعاد خود تلویزیون دقت کنید . میز را باید به گونه ای انتخاب کنید که از هر طرف نزدیک به 15 سانتی متر بزرگتر از تلویزیون باشد .

 

دکوراسیون داخلی

اگر دیواری را اختصاص به تلویزیون دادید می توانید یک دکوراسیون زیبا روی دیوار با طبقات پدید آورید . یک قاب برجسته برای نصب تلویزیون روی آن و یا یک قاب فرو رفته می توند به برجسته کردن تلویزیون کمک کند.

ایجاد کشوهایی در پایین جایگاه تلویزیون کمک به مرتب ماندن فضای دور تلویزیون میکند. میدانید که نقطه ی کانونی فضای نشیمن تلویزیون است .

دکوراسیون داخلی

برای نقطه ی کانونی همیشه بهترین دکوراسیون را در نظر بگیرید.نوع متریالی که با آن میز تلویزیون ساخته می شود بسیار حائز اهمیت است . ام دی اف های گلس (براق) از جمله متریالی است که امروزه با آن میز تلویزیون ساخته می شود. این متریال جذابیت های خاص خود را دارد و برای دکوراسیون مدرن متریالی ایده آل محسوب می شود اما برای دکوراسیون کلاسیک باید از چوب طبیعی استفاده شود.

دکوراسیون داخلی

تلویزیون در دو حالت می تواند قرار بگیرد. یا روی میز و یا روی دیوار نصب گردد. درمواقعی که روی دیوار نصب می شود ، برای دیواره ی پشت تلویزیون باید تدابیری اندیشید . یک تلویزیون که به دیواری خالی نصب شده باشد هیچ جذابیت بصری ایجاد نمی کند . باید از دیوارپوش های سه بعدی با فریم بندی های خاص استفاده کنیم و بیگانگی جسمی بر روی دیوار را برطرف سازیم .

 

دکوراسیون داخلی

 

 

امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 5 از 5 توسط 1 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید

مقالات