دیوارپوش و دیوارکوب

نکاتی برای خرید پارتیشن اداری

نکاتی برای خرید پارتیشن اداری

نکاتی برای خرید پارتیشن اداری

فضاهایی که برای ادارات در نظر گرفته می شود معمولا یک فضای باز عمومیست . هر مجموعه ای  بسته به نوع فعالیت برای خود قسمت بندی هایی را در نظر میگیرد. بنابراین یک الگوی واحد برای طراحی هر مجموعه ای پاسخگو نیست.

پارتیشن اداری

اما برای حل این مسئله چه می توان کرد؟

اولین و بهترین راه برای تفکیک فضایی ایجاد پارتیشن است. پارتیشن های متنوعی در بازار موجودند. انواع پارتیشن های شیشه ای ، ام دی اف ، پی وی سی و ....

بسته به نیاز یک مجموعه و میزان فضایی که در اختیار دارید ممکن است از چندین نوع پارتیشن استفاده کنید.  پارتیشن های  شیشه ای کمترین میزان فضا را اشغال می کند ، بنابراین برای فضاهای کوچک مناسبند.

پارتیشن اداری شیشه ای

گاهی برای جدا سازی یک فضای خصوصی باید از پاتیشن استفاده کنیم . در این صورت پارتیشن های شیششه ای پاسخگوی نیاز ما نخواهند بود. برای اینگونه فضاها باید از پارتیشن هایی استفاده کرد که قدرت کنترل صدا و تصویر را داشته باشد. پارتیشن های ام دی اف و پی وی سی و ماربل شیت می توانند کمک کننده باشد.

پارتیشن های اداری که با پی وی سی  و یا ماربل شیت ساخته می شوند با سیستم سازه ای رانر و استاد نصب می گردند.اینگونه پارتیشن ها قابلیت طراحی های خاص دارند زیرا در محل با توجه به امکانات و فضا و نوع نیاز ساخته می شوند.

پارتیشن

سیستم سازه ای ابتدا نصب شده و سپس روی آن پانل های پی وی سی و یا ماربل شیت سوار می شود. قطر تمام شده ی این کار بین 10 تا 15 سانت متغیر است .

پارتیشن های ام دی اف معمولا در کارگاه تولید شده و به صورت قطعات آماده وارد فضا شده و در کنار هم نصب میگردد.

دیوارهای جداکننده قابلیت ترکیب شدن دارند، ممکن است قسمتی از فضا با شیشه و قسمت دیگر آن با پی وی سی کار شود . قسمت کار شده با پی وی سی مطابق سلیقه ی افراد می تواند با رنگ های متنوع اجرا شود.

پارتیشن هایی که با ماربل شیت ساخته می شوند کاملا جلوه ی دیوارهای طبیعی دارند که با سنگ کار شده اند.این دیوارهای کاذب معمولا در پاساژ ها و محیط های عمومی استفاده میگردند ، اگر برای ساخت قسمت هایی از لابی نیاز به دیوار کاذب باشد، پارتیشن هایی از جنس ماربل شیت مناسب ترین گزینه است.

پارتیشن اداری

پارتیشن های اداری ممکن است فضاهای متنوعی را از هم جدا کند ، گاهی آبدارخانه ،گاهی فضاهای اداری و ... را از هم جدا میکند . بنابراین نوع جداسازی هر فضا با دیگری متفاوت است. جنس پارتیشن و ترکیب آن با شیشه و ... از مواردی است که باید رعایت شود و بهترین کار انتخاب پارتیشنی است که بتوان در هنگام نصب آن را طراحی کرد.

 

برای اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 71731-021 تماس بگیرید و یا به آدرس :بزرگراه رسالت ، خیابان بنی هاشم ، بن بست تبری ، مجتمع ارغوان ، طبقه 2 ، واحد 19

 

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات