سقف کاذب

سقف کاذب ماربل شیت

سقف کاذب ماربل شیت

سقف کاذب ماربل شیت

سقف کاذب ماربل شیت

ماربل شیت نوعی دیوارپوش پی وی سی است که به دلیل شباهت زیاد آن به سنگ ، به نام سنگ مصنوعی شناخته می شود. این محصول از 30% پودر سنگ و 70% پی وی سی تشکیل می شود.  وزن این متریال از پانل ها و تایل های پی وی سی بالاتر است و به همین دلیل به صورت روتین در اجرای سقف کاذب از این محصول استفاده نمی شود اما تنها این موضوع نمی تواند مانع استفاده ی کامل از این متریال گردد.  در کارهای خاص و همچنین فضاهایی که ساختمان تحمل بار داشته باشد از این متریال می توان سقف های دکوراتیو بسیار زیبایی ساخت .

سقف کاذب 60*60 ماربل شیت

سقف کاذب ماربل شیت

از ماربل شیت ها می توان در ابعاد 60*60 و به صورت تایل استفاده کرد، با این تفاوت که سیستم نصب این سقف بسیار متفاوت است. برای ایجاد دیزاین های متنوع از ابزار های متفاوت ماربل شیت استفاده می شود و با ترکیب رنگ های متنوع می توان سقفی لوکس و دکوراتیو داشت. سقف های کاذب ماربل شیت به شما این امکان را می دهد تا نورپردازی های خاص روی سقف داشته باشید و در برخی از موارد با نور مخفی سقفی متفاوت ایجاد کنید.

طراحی سقف با ماربل شیت

سقف کاذب ماربل شیت

طراحی سقف کاذب از جمله مشکل ترین کارهاست . همیشه تعادل ، ایجاد تصویری جذاب ، نورپردازی مناسب ، جنس مناسب متریال سقف برای فضاهای متنوع در اولویت است.

طراحی سقف با ماربل شیت از کارهای خاص و تک و لوکس محسوب می گردد، سقف های کاذب طرحدار با ماربل شیت ها به راحتی قابل طراحی هستند هرچند که اجرای آن به نیروی متخصص نیاز دارد و محاسبه ی متریال مورد نیاز برای این سقف ها کار راحتی نیست .ایجاد باکس های حجمی روی سقف با ماربل شیت سقف کاذب بسیار جذابی می سازد و امکان پوشاندن انواع تاسیسات و ... بر روی سقف را به ما می دهد.

 

سقف کاذب با ماربل شیت نورگذر

سقف کاذب ماربل شیت

ماربل شیت های بک لایت توانایی عبور نور را از خود دارند ، این محصول ضخامت کمتری نسبت به ماربل شیت های ساده دارند و وزن کمتری دارد بنابراین برای سقف مناسب ترند.امکان نورپردازی در پشت ماربل شیت های شفاف زیبایی سقف را دو چندان می کند .

 

 

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات