سقف کاذب

آموزش نحوه نصب سقف کاذب

آموزش نحوه نصب سقف کاذب

سقف کاذب مشبک:

این سقف ها از یک زیر سازی فلزی به همراه تایل های 60 در 60 سانتیمتری برخوردار می باشند  که روی این سازه ها نصب می شوند و قابلیت دسترسی به قسمت فوقانی آن به طور خیلی ساده میسر می باشد و  همه تاسیسات خیلی راحت در اختیار شما هستند.

تایل های کاربردی قبلا رنگ شده اند و یا از روکش برخوردار هستند که متریال به کاربرده شده در روکش ها PVC یا آلومنیوماست. به علت آنکه آن ها نیازی به رنگ آمیزی ندارند سرعت اجرایی این نوع از سقف افزایش می یابد و هزینه آن ها هم کمتر است.

در بعضی فضا ها که تاسیسات زیادی از سقف عبور رد شده است و یا احتمال آتش سوزی و گرمای زیاد هست بایستی از تایل های با روکش آلومنیوم به کار برده شود که در مقایسه با تایل های PVC تا حدی هزینه آن ها بیشتر است.

خود این تایل ها نیز از دو نوع آکوستیک و غیر آکوستیک (ساده) تشکیل شده است، در اماکنی مثل سینما ، آمفی تئاتر و دیگر فضاهایی که نیاز به عایق صوتی می باشد از تایل های آکوستیک به کار گرفته می شود.

نحوه نصب سقف کاذب:

در مرحله اول نبشی هایی در تمامی اطراف بخش مورد نظر نصب می شود که در اصل به منظور نخستین سازه های باربر به شمار می آید، مرحله دوم به کار گذاشتن سازه بعدی سقف کاذب مشبک سپری می باشد که از انتهای کلیک برخوردار می باشد و به همدیگر وصلند و به وسیله حفره هایی که در آن موجود است به سقف اصلی وصل می شود.

مزایا:

به کارگیری آن ها در لابی ها، ادارات، سالن های کنفرانس، کریدورها، سالن های نمایش فروشگاه ها و .....

امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 3.7 از 5 توسط 7 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید

مقالات