دیوارپوش های ماربل شیت

دیوارپوش های ماربل شیت

دیوارپوش های ماربل شیت

دیوارپوش ماربل شیت


نوعی از دیوارپوش های جدید آذران ماربل شیت ها هستند.دیوارپوش هایی که به دلیل کارآمدی و زیبایی و قیمت مناسب سریعا جایگاه خود را درمیان مردم باز کرده و طرفداران خاص خود را پیدا کردند.  

ماربل شیت چیست؟

ستون ماربل شیت


ماربل شیت ها دیوارپوش هایی هستند که از پی وی سی و پودر سنگ  تولید می شوند و روی آن لایه ای uv شده قرار میگیرد تا براق شوند و مقاومت روکش آن بالا رود.

این دیوارپوش ها در ابعاد 1.22 در 2.80 تولید شده و به دلیل ابعاد به آن بدون درز و یا یک تکه میگویند.

ابعاد این ورقه ها با توجه به ارتفاع روتین ساختمانی 2.80  در نظر گرفته شده که بدون درز و یک تکه بتوان اجرا کرد و زیبایی چشمگیری به فضا ببخشد.

ماربل شیت ها طرح های سنگ ،ساده با رنگ های متنوع و طرح چوب دارند.طرح های سنگ این دیوارپوش ها با سنگ های گران قیمت برابری میکنم و از لحاظ قیمت مناسب ترند.

به ویژگی های قابل توجه ماربل شیت ها در ادامه اشاره می پردازیم:

دیوارپوش پی وی سی ماربل شیت

  1. دیوارپوش های ماربل شیت کاملا ضد ضربه بوده و از مقاومت بالایی برخوردارند.همین امر موجب شده تا برای فضاهایی همچون لابی و راه پله ها،داخل پاساژها و مکان های پر رفت و آمد طرفداران خود را پیدا کند.
  2. ماربل شیت ها به دیوارپوش های بیمارستانی هم معروفند.این دیوارپوش ها آنتی باکتریال بوده و دارای تاییدیه وزارت بهداشت هستند.ابزارالات خاص بیمارستانی نیز برای این دیوارپوش ها در نظر گرفته شده که ماربل شیت ها را از هر جهت برای فضای درمانی و بیمارستانی مناسب میکند.
  3. از ویژگی دیگر این دیوارپوش ها به مقاومت بالای آن در برابر حرارت می توان اشاره کرد که تا دمای 80 درجه مقاوم است و خود اطفاست.همین ویژگی این دیوراپوش ها را برای بین کابینت محبوب کرده است .
  4. دیوارپوش های ماربل شیت دارای ابزار خاص خود میباشد که برای کارهای دکوراتیو و یکپارچه از آن استفاده می شود.تمامی این ابزار ها در رنگ ها و طرح های متنوع ماربل شیت تولید می شود .
  5. وزن ماربل شیت ها کم بوده و به آسانی نصب می شوند.
  6. قیمت ماربل شیت ها و هزینه ی نصب آن از سنگ بسیار ارزان تر و به صرفه تر می باشد.

نمونه ابزار های ماربل شیت

ابزارهای ماربل شیت

کالیته رنگ ماربل شیت

 

با توجه به ویژگی های گفته شده در بالا این دیوارپوش ها از هر نظر مناسب بوده و لولکس ترین ها را برای شما ایجاد می کند.

گروه صنعتی آذران پلاست تولید کننده ی ماربل شیت با کیفیت بالا ،این امکان را برای شما فراهم میکند تا از کارخانه و بدون واسطه خرید کنید .

بین کابینتی ماربل شیت


برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه دکوراسیون داخلی با شماره ی 71731-021 تماس بگیرید.

دیوارپوش ،لیست قیمت دیوارپوش ،طراحی دیوارپوش ،مزایای دیوار پوش ،دیوارپوش آذران پلاستیک ،دیوارپوش بدون درز ،دیوارپوش یک تکه ،دیوارپوش یک تکه و بدون درز ،دیوارپوش تاپشیت ،دیوارپوش تاپکو ،دیوارپوش بدون درز تاپشیت ،دیوارپوش یک تکه تاپشیت ،دیوارپوش بدون درز تاپکو ،دیوارپوش یک تکه تاپکو ،دیوارپوش پی وی سی یک تکه ،قیمت تاپشیت ،قیمت تاپکو ،قیمت دیوارپوش تاپشیت ،قیمت دیوارپوش تاپکو ،قیمت دیوارپوش آنتی باکتریال ،دیوارپوش بین کابینتی ،قیمت دیوارپوش بین کابینتی ،دیوارپوش طرح سنگ ،قیمت دیوارپوش طرح سنگ ،رنگبندی دیوارپوش pvc ،کالیته رنگ دیوارپوش pvc ،دیوارپوش ارزان قیمت ،دیوارپوش مرمرشیت ،دیوارپوش استون پلاست ،دیوارپوش مرمرپلاست ،قیمت دیوارپوش مرمر پلاست ،دیوارپوش سنگ مصنوعی ،دیوارپوش ماربل شیت ،قیمت دیوارپوش ماربل شیت ،قیمت دیوارپوش استون پلاست ،قیمت دیوارپوش اذران پلاست ،دیوارپوش سنگی ،قیمت دیوارپوش سنگی ،دیوارپوش سنگ مصنوعی استون پلاست ،دیوارپوش آذران ،قیمت دیوارپوش مرمرشیت ،دیوارپوش بیمارستانی ،قیمت دیوارپوش بیمارستانی ،نسل جدید دیوارپوش ،دیوارپوش ارزان ،دیوارپوش نسل جدید ،نصب ماربل شیت ،اطلاعات فنی نصب سنگ مصنوعی ،نصب و اجرای ماربل شیت ،نصب و اجرای تاپشیت ،نصب و اطلاعات فنی ماربل شیت ،نصب و اطلاعات فنی تاپشیت ،اطلاعات فنی و نصب تاپکو ،نحوه نصب تاپشیت ،نصب دیوارپوش یک تکه ،نصب دیوارپوش فومیزه ،نصب دیوارپوش آنتی باکتریال ،نحوه ی اجرای دیوارپوش تاپشیت ،نحوه ی اجرای دیوارپوش تاپکو ،نحوه ی اجرای دیوارپوش ماربل شیت ،نحوه ی اجرای دیوارپوش ،نحوه ی اجرای دیوارپوش طرح سنگ ،اجرای دیوارپوش سنگ مصنوعی
امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات