دیوارپوش بتن اکسپوز

دیوارپوش بتنی 

دیوارپوش بتنی

دیوارپوش بتنی متریالی است که در صنعت ساختمان سازی مخصوصا دکوراسیون داخلی اکسپوز و مدرن کاربرد فراوانی دارد.این متریال ساختاری مقاوم داشته و معمولا در نما به کار نمی رود اما امروزه این متریال به صورت اکسپوز در نما به کار می رود و از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که میتوانید در ادامه مطالعه نمایید.

بتن اکسپوز چیست؟

بتن اکسپوز

بتن اکسپوز یا بتن نما به بتن هایی گفته می شود که در نما به صورت بلند مدت استفاده می شود.

بتن اکسپوز به صورت تایل های های ساده و سه بعدی تولید می شوند که برای دیوارپوش داخل و خارج ساختمان قابل استفاده اند.

ویژگی های تایل  بتنی

تایل بتن اکسپوز

از ویژگی های تایل بتنی به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 1. قابلیت رنگ پذیری
 2. قابلیت شستشو
 3. مقاومت بالا
 4. سبک بودن
 5. ضد آب
 6. نصب آسان
 7. جذابیت ظاهری
 8. قیمت مناسب

 موارد استفاده از بتن اکسپوز

 دیوارپوش بتن اکسپوز

 بتن اکسپوز ظاهری مدرن و بی عیب و نقص به وجود می آورد و به طراحان کمک می کند تا دکوراسیون داخلی زیبایی به وجود آورند.هم اکنون بتن اکسپوز در نمای بناهایی صنعتی و کارخانجات نیز استفاده می شود ولی اجرای این پروژه ها نیازی به دقت بالا نخواهد داشت . در دکوراسیون داخلی تایل های مورد استفاده با دقت بالاتری تولید و نصب می شوند.

برخلاف آنچه که نام بتن اکسپوز ما را به این فکر وا می دارد که مناسب فضای داخلی نیست اما باید گفت که استفاده از این متریال در داخل خانه دکوراسیونی زیبا و فوق مدرن پدید می آورد. این تایل ها می تواند جایگزین مناسبی برای پانل های سه بعدی فومیزه باشند؛ زیرا هم از مقاومت بالایی برخوردارند و هم قیمت فوق العاده مناسبی دارند.

این دیوارپوش برای مکان های مسکونی؛اداری؛ تجاری مناسب می باشد و فضا را تبدیل به فضایی مدرن و شیک می کند و اگر به فکر تغییر دکوراسیونی خاص و سریع هستید این متریال می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد


مواد تشکیل دهنده دیوارپوش بتنی

دیوارپوش بتنی سه بعدی

 1. ماسه
 2. سنگ دانه ریز
 3. سیمان
 4. آب
 5. مواد روان کننده
 6. مواد پر کننده

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات