دیوارپوش بتن اکسپوز

دیوارپوش بتنی

دیوارپوش بتنی متریالی است که در صنعت ساختمان سازی مخصوصا دکوراسیون داخلی اکسپوز و مدرن کاربرد فراوانی دارد.این متریال ساختاری مقاوم داشته و  امروزه  به صورت اکسپوز در نما و دکوراسیون داخلی به کار می رود ؛ تایل بتنی دیوار از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که میتوانید در ادامه خصوصیات  این دیوارپوش طرح بتن را به همراه قیمت و موارد کاربرد آن مطالعه نمایید.

بتن اکسپوز چیست؟

بتن اکسپوز

بتن اکسپوز یا بتن نما به بتن هایی گفته می شود که در دکوراسیون داخلی  به صورت بلند مدت استفاده می شود. دیوارپوش  بتنی به صورت تایل های های ساده و سه بعدی تولید می شوند که برای داخل و خارج ساختمان قابل استفاده اند. این پوشش دیواری ، قابلیت تولید در ابعاد 40*40 ، 50*50 ، 40*60 ، 50*90 را دارد که میتوان با ترکیب این ابعاد هنگام اجرا زیبایی بیشتری به محیط ببخشید. 

ویژگی های تایل  بتنی

تایل بتن اکسپوز

از ویژگی های تایل بتنی به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 1. قابلیت رنگ پذیری
 2. قابلیت شستشو
 3. مقاومت بالا
 4. سبک بودن
 5. ضد آب
 6. نصب آسان
 7. جذابیت ظاهری
 8. قیمت مناسب

 موارد استفاده از بتن اکسپوز

 دیوارپوش بتن اکسپوز

 بتن اکسپوز ظاهری مدرن و بی عیب و نقص به وجود می آورد و به طراحان کمک می کند تا ظاهری بی عیب و نقص به وجود آورند. هم اکنون بتن اکسپوز در نمای بناهای صنعتی و کارخانجات نیز استفاده می شود  . 

برخلاف آنچه که نام بتن اکسپوز ما را به این فکر وا می دارد که مناسب فضای داخلی نیست اما باید گفت که استفاده از این متریال در داخل خانه دکوراسیونی زیبا و فوق مدرن پدید می آورد. این تایل ها می تواند جایگزین مناسبی برای پانل های سه بعدی فومیزه باشند؛ زیرا هم از مقاومت بالایی برخوردارند و هم قیمت فوق العاده مناسبی دارند. در دکوراسیون داخلی تایل هایبتنی با دقت بالایی تولید و نصب می شوند.

این دیوارپوش برای مکان های مسکونی؛اداری؛ تجاری مناسب می باشد و فضا را تبدیل به فضایی مدرن و شیک می کند و اگر به فکر تغییر دکوراسیونی خاص و سریع هستید این متریال می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد


مواد تشکیل دهنده دیوارپوش بتنی

دیوارپوش بتنی سه بعدی

 1. ماسه
 2. سنگ دانه ریز
 3. سیمان
 4. آب
 5. مواد روان کننده
 6. مواد پر کننده

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات