دیوارپوش های طرح آجر

دیوارپوش های طرح آجر

دیوارپوش های طرح آجر

دیوارپوش طرح آجر

متریال هایی که در قدیم زیبا محسوب نمی شد و توسط معماران و طراحان پوشانده می شد امروزه مورد توجه قرار گرفتند و در طراحی های خاص از آن ها استفاده می شود.

یکی از این متریال ها آجر می باشد که در قدیم توسط گچ پوشانده می شد.امروزه نیز معمولا دیوارهای خانه ها را با گچ می پوشانند و یکدست می کنند.

دیوارپوش آجری

اما در طراحی های داخلی دیوارهایی را با دیوارپوش های طرح آجر می توان خاص نمود و توجه را به سمت آن جلب کرد. این دیوارپوش ها در رنگ بندی های متفاوت موجودند و با توجه به دکوراسیون داخلی موجود و یا مورد نظر انتخاب میگردند.

دیوار آجری

در دکوراسیون داخلی فروشگاه ها و برای پشت کانتر این طرح ها بسیار مناسب هستند و باعث شیک شدن فضا میگردد.

در کافی شاپ ها نیز این طرح ها بسیار پر طرفدارند و به خاص شدن دکوراسیون داخلی کمک می کنند.

دیوارپوش

این دیوارپوش ها در منزل وبرای قسمت های خاص که میخواهید کانون توجه باشند؛مانند دیوار پشت تلویزیون و یا قسمتی از دیوار نشیمن قابل استفاده اند. همچنین در آشپزخانه و برای بین کابینت ها در سبک های تلفیقی از این دیوارپوش ها استفاده میگردد.

دیوارپوش طرح آجر

قطر این دیوارپوش ها از۵ میلی متر تا ۳ سانتی متر است که نصب آن فضای زیادی را اشغال نمیکند.

نسل قدیم دیوارپوش های طرح آجر؛ ورقه های فایبر کامپوزیت هستند که در موارد سازنده ی آن رزین وجود دارد.رزین ماده ای سرطان زاست و این دیوار ها را نامناسب کرده است.

دیوارپوش آجری

نوعی دیگر از این دیوارپوش ها با نام دیوار پوش های فومیزه ی طرح آجر هستند که این ورقه ها پشت چسب دار هستند و نیازی به نصاب ندارند اما تمام شده ی این دیوارها منظره ای مصنوعی ایجاد می کند و هم چنین این دیوارپوش ها به صورت ورقه های 71*77 در بازار موجودند و در بین آن درز میفتد.

دیوارپوش های فومیزه قیمت بالاتری نسبت به دیوارپوش های آجری دارند و به صرفه نیستند.

دیوارپوش آجری1

 

از مزیت های دیوارپوش های آجری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.عایق حرارتی

2.مقاوم در برابر آب

3.عایق صدا

4.نصب آسان

5.طول عمر بالا

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات