دیوارپوش ضد ضربه

دیوارپوش ضد ضربه 

دیوارپوش ضد ضربه

دیوارپوش های پی وی سی طرفداران بسیار زیادی دارد و در محیط های اداری؛ تجاری؛ مسکونی و ... استفاده می شود. نوع جدید آن دیوارپوش ضدضربه میباشد که در ادامه با این محصول بیشتر آشنا خواهید شد.

گاهی فضاهایی وجود دارند که به دلیل رفت و آمد زیاد و یا جابه جایی زیاد وسایل دیوارپوش پی وی سی ساده آسیب پذیر بوده و احتمال شکستگی وجود دارد. برای این محیط ها معمولا دیوارپوش های پلی استایرن به شما پیشنهاد داده می شود که تو پر هستند. وزن دیوارپوش های پلی استایرن از پی وی سی سنگین تر است و قیمت آن بسیار بالا تر از دیوارپوش های پی وی سی می باشد . حال با دنبال کردن این مطلب شما با بهترین و اقتصادی ترین گزینه برای پوشش دیوار و مقاوم در برابر ضربات آشنا خواهید شد. 

بررسی دیوارپوش ضد ضربه pvc

دیوارپوش ضد ضربه pvc

در مقابل دیوارپوش pvc  ساده و پلی استایرن  که هرکدام مزایا و معایبیدارند ، متریال جدیدی وجود دارد که دیوارپوش  ضد ضربه ی پی وی سی نامیده می شود. این پوشش دیواری همانند دیوارپوش پی وی سی روکشدار و سبک هستند.

ضخامت دیوارپوش ضدضربه pvc   حدود 8 میلی متر است  ودر دو ابعاد ۲۰ سانت در ۶ متر و ۲۵ سانت در ۶ متر موجود می باشد.

ساختار دیوارپوش ضد ضربه پی وی سی

دیوارپوش ضدضربه پی وی سی

از ویژگی های دیوارپوش ضد ضربه پی وی سی ، وجود پل هایی در زیر پانل است که با فاصله هایی یکسان نصب شدند و جداره های این پانل را به هم نزدیک کردند تا آن را مقاوم تر نماید.

دیوارپوش ضد ضربه پی وی سی مناسب برای استفاده در فضاهایی که رفت و آمد در آن بسیار زیاد است و احتمال شکستگی و ترک خوردگی در آن وجود دارد مانند راهرو ها می باشد.

کیفیت دیوارپوش ضدضربه  بالا بوده و قیمت بسیار مناسبی دارند. این پوشش دیواری ازتمامی مزایای دیوارپوش  پی وی سی برخوردار میباشد.

امتیاز بدهید

نظر خود را بنویسید

مقالات