دیوارپوش های ماربل شیت

دیوارپوش های ماربل شیت

دیوارپوش های ماربل شیت

دیوارپوش ماربل شیت

نوعی از دیوارپوش های جدید آذران ماربل شیت ها هستند.

ماربل شیت چیست؟

دیوارپوش ماربل شیت

مرمر شیت ها دیوارپوش هایی هستند که از پی وی سی و پودر سنگ  تولید می شوند و روی آن لایه ای uv شده قرار میگیرد تا براق شوند و مقاومت روکش آن بالا رود.

این دیوارپوش ها در ابعاد 1.22 در 2.80 تولید شده و به دلیل ابعاد به آن بدون درز و یا یک تکه میگویند.

ابعاد این ورقه ها با توجه به ارتفاع روتین ساختمانی 2.80  در نظر گرفته شده که بدون درز و یک تکه بتوان اجرا کرد و زیبایی چشمگیری به فضا ببخشد.

ماربل شیت ها طرح های سنگ ،ساده با رنگ های متنوع و طرح چوب دارند.طرح های سنگ این دیوارپوش ها با سنگ های گران قیمت برابری میکنم و از لحاظ قیمت مناسب ترند.

دیوارپوش یک تکه

به ویژگی های قابل توجه ماربل شیت ها در ادامه اشاره می پردازیم:

1.دیوارپوش های ماربل شیت کاملا ضد ضربه بوده و از مقاومت بالایی برخوردارند.همین امر موجب شده تا برای فضاهایی همچون لابی و راه پله ها،داخل پاساژها و مکان های پر رفت و آمد طرفداران خود را پیدا کند.

2.مرمرپلاست ها به دیوارپوش های بیمارستانی هم معروفند.این دیوارپوش ها آنتی باکتریال بوده و دارای تاییدیه وزارت بهداشت هستند.ابزارالات خاص بیمارستانی نیز برای این دیوارپوش ها در نظر گرفته شده که ماربل شیت ها را از هر جهت برای فضای درمانی و بیمارستانی مناسب میکند.

3.از ویژگی دیگر این دیوارپوش ها به مقاومت بالای آن در برابر حرارت می توان اشاره کرد که تا دمای 80 درجه مقاوم است و خود اطفاست.همین ویژگی این دیوراپوش ها را برای بین کابینت محبوب کرده است .

4.دیوارپوش های ماربل شیت دارای ابزار خاص خود میباشد که برای کارهای دکوراتیو و یکپارچه از آن استفاده می شود.تمامی این ابزار ها در رنگ ها و طرح های متنوع ماربل شیت تولید می شود .

5.وزن ماربل شیت ها کم بوده و به آسانی نصب می شوند.

6.قیمت ماربل شیت ها و هزینه ی نصب آن از سنگ بسیار ارزان تر و به صرفه تر می باشد.

 دیوارپوش یک تکه

 

با توجه به ویژگی های گفته شده در بالا این دیوارپوش ها از هر نظر مناسب بوده و لولکس ترین ها را برای شما ایجاد می کند.

گروه صنعتی آذران پلاست تولید کننده ی ماربل شیت با کیفیت بالا ،این امکان را برای شما فراهم میکند تا از کارخانه و بدون واسطه خرید کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه دکوراسیون داخلی با شماره ی 71731-021 تماس بگیرید.


لیست اخبار

مقالات