سقف کاذب

سقف کاذب آی گلس

Image result for ‫سقف کاذب آی گلس‬‎Image result for ‫سقف کاذب آی گلس‬‎

سقف کاذب آی گلس به عنوان یکی از منحصر به فرد ترین سیستم های سقف کاذب می باشد که از تنوع طرحی و رنگی بسیار بالا برخوردار می باشد. در این سقف ها از متریالهای ویژه ای مانند شفاف - آکریلیک -  به کار برده شده است و از  داخل مجهز به نورپردازی گشته است.

یکی از ویژگی های این سقف ها وزن بسیار پایین آن می باشد "تقریبا 4 کیلوگرم در هر مترمربع"، از رنگ بندی فوق العاده ای برخوردار است، کاملا لمینت شده است، در زمان خاموش بودن،  شما طرحی نمی بینید و به محض روشن شدن تایل خطوط ظریف نور طرح را نمایان می کنند، قطر هر تایل سقف فقط یک سانتی متراست و میزان مصرف برق در هر تایل از10 وات کمتر است.

کاربرد این سقف ها در قسمت های اداری، تجاری، مسکونی و در مکان های بسیار شیک می باشد و می تواند در تلفیق و هم خوانی با سقف کناف، آرمسترانگ، گریلیوم، رابیتس و دیگر سقف ها قرار گیرد. با امکان تامین روشنایی به وسیله نور نقطه ای این سیستم سقف در انواع مختلف شامل سقف کاذب مینیمال، سقف کاذب بلند (آمیختگی رنگ ها در هم)، سقف کاذب بلند نوردار، سقف کاذب لایت پترن، سقف کاذب اسپات لایت و غیره توزیع می شود.

با استفاده از این سیستم مصرف کننده ترکیبی از رنگ ها و طرح های گوناگون و همچنین ایجاد فضایی خاص در سقف را به خدمت گرفته است و شما می توانید برای تهیه و اجرای سفارشی سقف های کاذب به جهت هماهنگی بیشتر با دکوراسیون داخلی از این سقف ها بهره مند شوید.

 

امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 2.7 از 5 توسط 3 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید

مقالات