دیوارپوش و دیوارکوب

اجرای دیوار کوب تزئینی

دیوارکوب های تزئینی به منظور دکوراسیون و زیبایی دیوار ها مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گیرد. این دیوارکوب های تزئینی دارای ویژگی های منحصر به فردی از جمله  خاصیت ضد آب بودن، قابل شستن، دارای رنگ ها و طرح های متنوع و به علاوه در برابر حرارت و صدا عایق می باشند. به کار بردن دیوارکوب های تزئینی در روی دیوار ها این امکان را به ما می دهد که در کمترین زمان ممکن، بدون اینکه بخواهیم از روش بنایی استفاده کنیم و هچنین با بهترین و مناسب ترین هزینه دیوار های منازل و یا حتی محل کار خود را نیز تزئین کنیم.

دیوارکو ب های تزئینی بسیار راحت و آسان قابلیت نصب شدن دارد و هر زمان که تصمیم به استفاده از آنها بگیرید می توانید با صرف  کوتاه ترین زمان آنها را خریداری و نصب نمایید.این دیوارکوب ها به راحتی حالت داده می شود. دیوارکوب های تزئینیدر اکثر مکان ها قابل استفاده خواهد بود؛ درمنزل ، رستوران، کافی شاپ، ادارات و ساختمان های تجاری و همچنین در سالن های تئاترو نمایش به کار می رود.

انواع دیوارکوب

همه دیوارکوب های تزئینی با توجه به رنگ و طرح آن به 3 بخش قسمت بندی می شود. این دیوارکوب ها عبارتست از:

دیوارکوب PVC تو خالی

این نوع از دیوارکوب های تزئینی استحکام و دوام بسیار زیادی دارد. به علاوه ضد آب می باشد و هیچوقت نمی پوسد. این مدل از دیوارکوب های تزئینی 2 طرح روکش دار و چوبی دارد . که می توان گفت طرح های روکش دار در مقایسه با طرح چوبی آن از استحکام بیشتری برخوردار است.

دیوارکوب PVC فومیزه یا توپر

از این نوع از دیوارکوب می توان به جای سنگ و یا چوب ها برای نما نیز استفاده کرد.  این نوع از دیوارکوب های تزئینی قابل حمل، سبک، مداوم، با دوام در مقابل اشعه و ....می باشد. این مدل را می توان برش داد به هر اندازه که می خواهید.

 دیوارکوب MDF

این نوع از دیوارکوب های تزئینی از زیبایی زیادی برخوردار می باشد.  این مدل ضد ضربه می باشد و برای پایه این نوع ازدیوارکوب های تزئینی از جنس mdf  نیز استفاده می شود. این مدل دارای رنگ های زیاد و تنوع در طرح های زیادی می باشد.

 

امتیاز بدهید
امتیاز گرفته شده 5 از 5 توسط 1 بازدیدکننده

نظر خود را بنویسید

مقالات