انواع بتن داخلی دکوراتیو

انواع بتن داخلی دکوراتیو

انواع بتن داخلی دکوراتیو

 

در این مقاله در مورد انواع بتن داخلی دکوراتیو ، کاربرد ، نحوه ی اجرا و همچنین هماهنگی آن با سایر عناصر دکوراسیون داخلی توضیحاتی ارائه مینماییم. بتن امروزه به یکی از متریالهای ترند،در دکوراسیون داخلی داخلی تبدیل شده و توانسته راه خود را در تمامی سبک ها باز نماید. همراه ما باشید تا در مود انواع انواع ، انتخاب و نحوه ی ترکیب آنها با توجه به سبک دکوراسیون داخلی اطلاعات لازم را بدست آورید.

 

تایل بتنی دکوراتیو برای دکوراسیون داخلی مدرن

 

بتن نما

سبک اکسپوز، از جمله سبک های دکوراسیون داخلی است که بتازگی بسیار طرفدار پیدا کرده که در زیر مجموعه ی دکوراسیون داخلی مدرن قرار میگیرد. Expose به معنای در معرض نمایش قرار دادن است ، که در این سبک از دکوراسیون داخلی بدین معنی است که هیچ یک از تاسیسات ساختمان و حتی جنس اصلی دیوار (که معمولا از آجر و بتن است) توسط هیچ متریالی پوشش داده نشود.

به همین دلیل تایل های بتنی دکوراتیو و یا دیوارپوش آجری ، در این سبک از دکوراسیون داخلی از متریال های اصلی آن محسوب میشود. چراکه با استفاده از این پوشش های دیواری میتوانید این حس را به بینندگان القا نمایید که از هیچ پوششی برای دیوارها استفاده نشده و نظاره گر بتن دیوار اصلی و یا آجر آن هستید.

 

بتن دکوراتیو داخلی که متناسب با تمامی سبک های دکوراسیون داخلی

 

پانل بتنی دکوراتیو

این تصور وجود دارد که تایل های بتنی دکوراتیو ، تنها برای محیط های مدرن و سبک های اکسپوز کاربرد دارند، اما در اینجا میخواهیم در مورد دیگر طرح های بتن داخلی دکوراتیو که قابلیت اجرایی در تمامی سبک ها را دارد، توضیح دهیم. انواع بتن دکوراتیو به نوع قالب تایل آن برمیگردد.

اگر مواد دیوارپوش بتنی در قالب های سه بعدی ریخته شود، بصورت تایل های برجسته ی دکوراتیوی درمی آید که میتواند خود را تمامی سبک ها هماهنگ نماید. تایل های سه بعدی بتنی ، به رنگ سفید با چسب مخصوص بتن بر روی (معمولا دیوار شاخص) اجرا میگردد، و قابلیت رنگپذیری آن سبب میشود تا هر رنگی متناسب با محیط در نهایت بر روی آن اجرا گردد.


لیست اخبار

مقالات