پانل pvc متریالی اقتصادی برای پوشش دیوار و سقف

پانل pvc متریالی اقتصادی برای پوشش دیوار و سقف

پانل pvc متریالی اقتصادی برای پوشش دیوار و سقف

 

پانل pvc متریالی اقتصادی برای پوشش دیوار و سقف در صنعت دکوراسیون داخلی محسوب میشود. در این مقاله به سلسه عواملی که باعث شده تا پی وی سی در زمره ی محصولات اقتصادی قرار بگیرد خواهیم پرداخت. همچنین کاربرد و نحوه ی اجرای پانل های طولی پی وی سی در دکوراسیون داخلی و ویژگی های آن  از جمله مواردی است که با دنبال کردن این مطلب میتوانید نکاتی را در مورد آن مطالعه فرمایید.

 

چرا دیوارپوش پی وی سی ؟

 

دیوارپوش پی وی سی.

برای پاسخ به سوال فوق تنها لازم است که از ویژگی های پی وی سی آگاه شوید. خصوصیاتی همچون مقاومت بالا در صورت قرار گرفتن در محیط های خیس و مرطوب ، تحمل درجه ی حرارت تا 85 درجه ی سانتی گراد ، موارد امنیتی داخلی ساختمان همچون وزن پایین و خوداتفا بودن در صورت بروز حوادث ، طول عمر بالا بدون نیاز به هزینه ی نگهداری، از جمله ویژگیهایی هست که سبب شده این محصول مورد توجه مجریان دکوراسیون داخلی قرار بگیرد.

پانل های پی وی سی با توجه به ویژگی های یاد شده از قیمت بسیار مناسب و اقتصادی برخوردار میباشند. چراکه در صورت پوشش دیوار با هر متریال دیگری هزینه ای بیشتر را در طول زمان طلب مینماید. مواردی همچون آسیب پذیر بودن و درنتیجه طول عمر پایین و یا هزینه ی نگهداری بالا سبب میشود تا pvc ارزانترین محصول برای پوشش دیوارها محسوب گردد.

 

سقف پی وی سی از نوع پانل های طولی

 

سقف پی وی سی

یکی از سقف های ساده ای که همیشه در هر سبک از دکوراسیون داخلی زیبا و چشم نواز بنظر میرسد ، پانل های طولی میباشد. حتما تا کنون سقف های نواری شکل چوبی را در برخی از خانه ها بالاخص ویلاهای به سبک روستیک و یا خانه های مناطق ییلاقی مشاهده کرده اید، اما هزینه ی نگهداری بالا از طرفی (زدن رزین بصورت سالیانه ) و از طرفی دیگر طول عمر پایین آن بدلیل آسیب پذیر بودن در برابر حشرات و رطوبت سبب شده تا از انتخاب و اجرای آن صرف نظر کنید.

اما پانل های پی وی سی طرح چوب میتواند یک جایگزین ایده آل بجای دامپای چوبی برای سقف کاذب باشد، که دلیل ایده آل بودن آن قیمت بسیار پایین ، بدون نیاز به نگهداری با طول عمر بالا در تمامی شرایط محیطی میباشد. همچنین بدلیل دارا بودن درجه ی متفاوت از نظر ظاهری و قیمتی میتواند پاسخگوی هرگونه بودجه ای نیز باشد.

 


لیست اخبار

مقالات