آشپزخانه ای به سبک روستیک با استفاده از آجر نما داخلی

آشپزخانه ای به سبک روستیک با استفاده از آجر نما داخلی

آشپزخانه ای به سبک روستیک با استفاده از آجر نما داخلی

 

شما با مطالعه ی این مطلب میتوانید با ترفندهای داشتن آشپزخانه ای به سبک روستیک با استفاده از آجر نما داخلی آشنا شوید. برای داشتن سبک دکوراسیون داخلی روستیک که بتازگی بسیار پرطرفدار گشته است ، نیاز است که با ویژگی ها و همچنین مصالحی که باید در این مورد استفاده کرد، آشنا شوید. همراه ما باشید تا با این ترفندها برای تزئین آشپزخانه به این سبک زیبا و همچنین نمونه هایی از اجرای آن آشنا شوید.

 

پوشش دیوارهای آشپزخانه با آجر دکوراتیو

 آجر نسوز نما داخلی

یکی از روشهایی که بتوان آشپزخانه ای به سبک و سیاق روستیک داشت ، استفاده از آجر دکوراتیو برای پوشش دیوارها و بین کابینتی آشپزخانه میباشد. چراکه معمولا  آجر و چوب از متریال هایی هستند که یادآور خانه های ییلاقی و روستایی میباشند. پس از این دو اصل مهم در دکوراتیو کردن آشپزخانه تان غافل نشوید.

آجر دکوراتیو داخلی ، از محصولاتی است که توانسته به تازگی در صنعت دکوراسیون داخلی و ساختمان سازی جای خود را باز کند. این متریال قابل اجرا در مناطق حساسی همچون پشت گاز ، یخچال و محیط هایی از این دست است. چراکه مقاومت آن در برابر آتش و حرارت بسیار بالا است تا جایی که از آن با عنوان آجر نسوز نیز یاد میشود.

 

انتخاب و چگونگی اجرای آجر نسوز داخلی در آشپزخانه

 

آجر دکوراتیو داخلی

در اولین قدم برای اجرای آجر نسوز ، انتخاب طرح و رنگ است. تنوع این متریال دکوراتیو از نظر رنگ و همچنین شکل ظاهری بسیار بالاست ، پس میتواند پاسخگوی هر سلیقه و تمی باشد. علاوه بر تنوع بالا در رنگ بندی خود آجر ، این ویژگی در مورد خمیر بندکشی آن نیز صادق میباشد. پس شما میتوانید با کمی خلاقیت بهترین ترکیب رنگی را با استفاده از این آجر ها با توجه به تم حاکم در آشپزخانه تان اجرا نمایید.

پس از آن نوبت به انتخاب محل های نصب میباشد. برای داشتن آشپزخانه ی سنتی و روستایی بهتر است از آجر نسوز داخلی برای پوشش تمام دیوارهای آشپزخانه و بین کابینتی آن استفاده نمایید. همچنینی حتی میتوانید از این محصول دکوراتیو داخلی برای پوشش دیواره های جزیره نیز استفاده نمایید ؛ تا حس ییلاقی بودن محیط را بیشتر نماید


لیست اخبار

مقالات