اجرای آجر داخلی روستیک در دکوراسیون داخلی مدرن

اجرای آجر داخلی روستیک در دکوراسیون داخلی مدرن

اجرای آجر داخلی روستیک در دکوراسیون داخلی مدرن

 

شما در این مقاله میتوانید نمونه هایی از اجرای آجر داخلی روستیک در دکوراسیون داخلی مدرن را مشاهده فرمایید. چراکه همیشه این تصور وجود دارد آجرهای روستیک برای دکوراسیون داخلی روستایی و سنتی مناسب بوده و جایگاهی در طراحی مدرن ندارد؛ که در این مقاله شما میتوانید نقض این موضوع را مشاهده فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر جهت چگونگی اجرای آجرداخلی سنتی در محیط های مدرن ادامه ی مطلب را از دست ندهید.

 

انتخاب اکسسوری و مبلمان منتاسب با آجر داخلی سنتی

 

آجر دکوراتیو داخلی

یکی از مهمترین قدم هایی که باید در هنگام طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی تان بردارید ، انتخاب مبلمان و اکسسوری های متناسب با سبک مورد علاقه ی شما میباشد، چراکه نقش اصلی را در محیط ایفا میکنند و میتواند تعیین کننده ی اصلی سبک دکوراسیون داخلی شما باشند.

پس اگر میخواهید تا محیطی مدرن با آجر داخلی سنتی داشته باشید، باید مبلمانی به همان سبک با رنگ های خنثی انتخاب نمایید. از استفاده ی بیش از اندازه اکسسوری نیز باید چشم پوشی نمایید. چراکه دکوراسیون داخلی مدرن باید خلوت و ساده باشد، درست متضاد محیط های کلاسیک که سرشار از اکسسوری های ریز و درشت و رنگی هستند.

 

نورپردازی مدرن با آجر دکوراتیو کلاسیک

 

آجر دکوراتیو کلاسیک

از دیگر راهکارهای اجرای آجر دکوراتیو کلاسیک در محیط های مدرن، انتخاب و اجرای منبع نوری و نورپردازی به سبک مدرن میباشد.  شما میتوانید با استفاده از یک منبع نوری همچون آباژور به سبک کلاسیک و رنگ های گرمی همچون زرشکی ، دکوراسیون داخلی خود را سنتی نمایید.

در عین حال استفاده از یک آباژور با طرحی مدرن و رنگی خنثی همان محیط را برای شما به سبکی مدرن تبدیل مینماید. پس علاوه بر انتخاب مبلمان به نوع نورپردازی خود توجه نمایید تا بتوانید با استفاده از آجر داخلی سنتی ، دکوراسیون داخلی تان را بصورت مدرن حفظ نمایید.


لیست اخبار

مقالات