چند ایده ی ارزان برای تابستانی کردن دکوراسیون داخلی

چند ایده ی ارزان برای تابستانی کردن دکوراسیون داخلی

چند ایده ی ارزان برای تابستانی کردن دکوراسیون داخلی

 

در این مطلب میخواهیم به چند ایده ی ارزان برای تابستانی کردن دکوراسیون داخلی بپردازیم. بهتر است با تغییر و ورود به فصل گرم تابستان تغییری در دکوراسیون داخلی تان نیز انجام دهید تا موجب سرزندگی و آغاز فصل شاد در زندگیتان شود. این تغییرات هزینه ی زیادی در بر نخواهد داشت و میتوان با هزینه ای بسیار اندک نشاط تابستانی را به خانه تان اضافه نمایید.

 

تغییر و انتخاب رنگ

 

دکوراسیون داخلی

همانطور که میدانید با گرم تر شدن هوا ، رنگ های شاد و روشن بیشتر از قبل بر سرکار می آیند. استفاده از رنگ های پاستلی ، گل گلی و روشن همچون صورتی و سفید و ... از جمله راهکارهای دعوت تابستان به خانه تان میباشد. حال اینکه چگونه این رنگ را به دکوراسیون داخلی اضافه کرد از جمله مواردی است که در ادامه بدان میپردازیم.

برای تغییر رنگ دکوراسیون داخلی نیازی به پرداخت هزینه ی سنگین جهت پارچه مبلمان و پرده ویا رنگ کردن دیوارها نخواهید داشت و میتوان با اضافه کردن چند المان کوچک این رنگ های تابستانی را به دکوراسیون داخلی اضافه نمود. همچون روکش کوسن های مبل ، تغییر پارچه ی رومیزی ، اضافه کردن چند دکوری کوچک همچون مجسمه ، اکسسوری های روی میز و ... میتواند شما را در این زمینه یاری نماید.

 

دعوت بخشی از طبیعت به دکوراسیون داخلی

 

طراحی دکوراسیون داخلی

فصل گرم ، زمان بیدار شدن گیاهان و درختان و درنتیجه سبز شدن هرآنچه که در طبیعت داریم میباشد. پس بهترین زمان برای دعوت این طبیعت زیبا به  دکوراسیون داخلی است. چند گلدان رنگی و گلهای رنگی داخل آن میتواند نمونه ای از آوردن نشاط تابستانی به دکوراسیون داخلی تان باشد.

اگر خانه ی شما تراس هرچند کوچکی داشته باشد بهترین بهانه برای استفاده از گیاهان در منزل و حس تابستانی آن میباشد. این گیاهان علاوه بر اضافه کردن زیبایی به منزل شما ، به عنوان یک هوا ساز طبیعی عالی نیز عمل میکند که میتواند حال و هوای خانه ی شما را به نحو شگفت انگیزی تغییر دهد.


لیست اخبار

مقالات