مقایسه و تفاوت ابزار پیش ساخته پلی اورتان با گچبری سنتی

مقایسه و تفاوت ابزار پیش ساخته پلی اورتان با گچبری سنتی

مقایسه و تفاوت ابزار پیش ساخته پلی اورتان با گچبری سنتی

 

مقایسه و تفاوت ابزار پیش ساخته پلی اورتان با گچبری سنتی از مقدماتی ترین اطلاعاتی است که باید در راستای تزئین دکوراسیون داخلی بدان آگاه باشید. چراکه هر یک از این متریال ها دارای خصیصه هایی است ، و باید  محصول مورد نظرتان را با توجه به شرایط محیطی انتخاب و اجرا نمایید. همراه ما باشید تا اطلاعات لازم را در این زمینه بدست آورید...

 

ابزار پلی یورتان چیست؟

 

ابزار پیش ساخته گچی

اجرای یکسری طرح های گچبری در هر سبک از دکوراسیون داخلی از جمله موارد پرتقاضا بوده، که همین موضوع باعث شده تا روشی سریع تر برای اجرای چنین طرح هایی ابداع شود . به همین دلیل محصولی به بازار دکوراسیون داخلی  با عنوان گچبری پیش ساخته پلی یورتان وارد شد.

ابزار  پلی اورتان به شاخه های پیش ساخته ی دکوراتیو دیواری گویند که متریال اصلی آن را پلی یورتان تشکیل میدهد. این محصول دیواری دکوراتیو بسیاری از معایب گچبری سنتی را همچون طولانی بودن روند اجرا، امکان وجود نقص در طراحی و چهره ی نهایی گچبری ، بهم ریختن و کثیف شدن فضا در طول اجرا و مواردی از این دست را حل نموده است.

 

ویژگی ابزار پلی اورتان

 

ابزار پلی یورتان

ابزارهای دکوراتیو پیش ساخته سبب شدند تا اجرای گچبری با سرعت بیشتری به نسبت گذشته انجام شود، و طرح های بسیار متنوعی دارد. کاربرد ابزارهای پیش ساخته به صورت قاب های دکوراتیو، قرنیز ، گل سقفی ، ستون و سرستون و پایه ستون ، گلویی و بطور کلی هر المان دکوراتیو دیواری و سقفی میباشد.

ابزارهای پیش ساخته ی دکوراتیو امکان اجرا در درون و بیرون ساختمان را دارد و بصورت خام در دسترس متقاضیان قرار میگیرد، که بعد از نصب و اجرا، رنگ مد نظرتان را میتوان بر روی ابزارهای خام اعمال کرد. شاخه های پلی اورتان طول عمر و قابلیت ارتجاعی بسیار بالایی دارند. و همین موضوع یکی از برتری های گچبری پیش ساخته  در برابر نوع سنتی محسوب میشود.


لیست اخبار

مقالات