تنوع رنگ بندی پانل سه بعدی

تنوع رنگ بندی پانل سه بعدی

تنوع رنگ بندی پانل سه بعدی

 

یکی از سوالات پرتکرار در مورد تایل های برجسته ی دکوراتیو، تنوع رنگ بندی پانل سه بعدی است. چراکه معمولا دیوارپوشها بدلیل اینکه دارای روکش هستند طبیعتا به اندازه ی مصالحی همچون رنگ ساختمان تنوع بالایی نداشته و محدودیت هایی برای انتخاب بوجود می آورند. همراه ما باشید تا از تنوع و نوع انتخاب رنگ مناسب دیوارپوش برجسته اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

رنگ بندی پنل سه بعدی بر اساس نوع جنس

 

پنل سه بعدی

تنوع رنگ بندی تایل های سه بعدی با توجه به متریال تولیدی متفاوت است، همانطور که در صفحه ی پنل سه بعدی به صورت کامل در مورد انواع دیوارپوش برجسته توضیحاتی داده شده است ، نوع چرمی این محصول دکوراتیو از طرفی رنگبندی متنوعی دارد اما همچون یک پالت رنگ کامل نیست.

اما پنل های سه بعدی سلولوزی ، بدلیل اینکه بصورت خام وارد بازار میشود و باید پس از اجرا ، رنگ مورد نظر را بر روی آن اعمال کرد، مطمئنا تنوع بسیار بالاتری به نسبت نوع چرمی دارد، چراکه به اندازه ی یک پالت رنگ گسترده بوده و میتواند هرگونه انتظاری و نیازی را پاسخگو باشد.

 

چگونگی نصب و اجرای پنل سه بعدی

 

تایل سه بعدی برجسته

از نقاط مشترکی که انواع تایل های سه بعدی با یکدیگر دارند، میتوان به نحوه ی نصب و اجرای آنها اشاره کرد. چراکه تمامی دیوارپوش های برجسته ی سه بعدی توسط چسب های مخصوص بر روی سطوح نصب میگردند. اما در برخی ریزه کاری های اجرا نیز این دو متریال با یکدیگر تفاوت هایی دارند.

بدین صورت که پنل سه بعدی چرمی پس از نصب با چسب به متریالی دیگر برای تکمیل زیبایی خود نیاز ندارد در صورتی که نوع سلولوزی و سیمانی آن برای نمای بهتر به پودر بندکشی پس از اجرا بر روی دیوار نیاز خواهد داشت و همینطور که از قبل بدان اشاره شد ، باید رنگ نهایی را پس اتمام نصب بر روی تایل ها انجام داد.


لیست اخبار

مقالات