پانل سه بعدی سلولوزی و ویژگی های آن

پانل سه بعدی سلولوزی و ویژگی های آن

پانل سه بعدی سلولوزی و ویژگی های آن

 

شما با مطالعه ی این مقاله در مورد پانل سه بعدی سلولوزی و ویژگی های آن آشنا خواهید شد. مواردی که در این مطلب بدان پرداخته میشود عبارتند از: مواد تشکیل دهنده ، مکانهای قابل اجرا ، میزان مقاومت این متریال در شرایط محیطی متفاوت ، نوع نصب و اجرا و در نهایت رنگبندی و طرح های تایل سه بعدی و ... ؛ همراه ما باشید.

 

ویژگی ظاهری و متریال پانل سه بعدی

 

پانل سه بعدی سیمانی

تایل های سه بعدی سلولوزی از سیمان ، پودر سنگ ، گچ و فوق روان کننده در قالبهای سه بعدی برجسته تولید میشود که بصورت معمول در ابعاد 50 در 50 میباشد. هر تایل سه بعدی سیمانی و یا همان بتنی حدود 5 کیلوگرم وزن داشته که با استفاده از چسب مخصوص بر روی دیوار نصب و اجرا میگردد.

پانل سه بعدی سیمانی ، از نظر تنوع رنگ بندی نامحدود است. چراکه تایل های تولید شده بصورت خام در اختیار متقاضیان قرار  میگیرد تا بعد از نصب رنگ مورد نظر و دلخواه با استفاده از اسپری رنگ بر روی آن اعمال شود. البته لازم به ذکر است که تنها اسپری رنگ برای پوشش سطح تایل های برجسته قابلیت استفاده ندارد و شما میتوانید از هر روشی برای رنگ کردن پانل های دکوراتیو برجسته استفاده نمایید.

 

پانل سه بعدی سیمانی در چه مکانهایی قابلیت اجرا دارد؟

 

پانل سه بعدی

با توجه به مواد تشکیل دهنده ی تایل های برجسته ی سیمانی ، مقاومت این متریال در برابر هرگونه شرایط محیطی بالا میباشد، (مواردی همچون رطوبت و آب ، حرارت و آتش ، ضربه) ، به عبارت دیگر محدودیتی برای اجرا در فضاهای مختلف نداشته و در صورت اجرا طول عمر بالایی خواهد داشت.

البته باید این نکته را متذکر شد که پانل سه بعدی سیمانی تنها برای دکوراسیون داخلی مناسب بوده و در برابر آفتاب مقاومت نداشته و ممکن است عمر کوتاهی در فضاهایی که در برابر اشعه ی مستقیم آفتاب قرار دارند داشته باشد. اما در تمامی نقاط داخلی ساختمان اجرای آن بلامانع بوده و میتواند زینت بخش فضای شما باشد.


لیست اخبار

مقالات