مزیت اجرای ورق پی وی سی طرح سنگ در دکوراسیون داخلی

مزیت اجرای ورق پی وی سی طرح سنگ در دکوراسیون داخلی

مزیت اجرای ورق پی وی سی طرح سنگ در دکوراسیون داخلی

 

شما در این مطلب در مورد مزیت اجرای ورق پی وی سی طرح سنگ در دکوراسیون داخلی مطالعه خواهید فرمود. اینکه اجرای سنگ مصنوعی چه مزیت هایی به نسبت دیگر پوشش های دیواری دارد و یا اینکه چرا باید این متریال به سایرین ارجحیت داشته باشد از جمله مواردی است که در این مقاله بدان پرداخته میشود.

 

چرا سنگ مصنوعی پی وی سی ؟

 

سنگ مصنوعی پی وی سی

سنگ مصنوعی پی وی سی بدلیل وزن پایین ، حمل بسیار راحت تری به نسبت سنگ طبیعی دارد. ضخامت دیوارپوش طرح سنگ حدود 4 تا 8 میلیمتر بوده و بدلیل توپر بودن این متریال بسیار مقاوم در برابر ضربات میباشد. همچنین برای اجرای آن دیگر نیازی به ملات سیمان و ... ندارید و تنها چسب و میخ برای نصب آن کافی میباشد؛ و در نهایت قیمت بسیار پایین آن که یک راه حل اقتصادی برای پوشش دیوار محسوب میشود.

مزیت های یاد شده در پاراگراف فوق از دلایلی است که سبب ترغیب شما به انتخاب سنگ مصنوعی پی وی سی میشود. چراکه پوشش دیوارهای یک محیط توسط ماربل شیت یک راه حل ایده آل برای صرفه جویی در زمینه ی پول و زمان میباشد.

 

تفاوت ظاهری سنگ مصنوعی با سنگ طبیعی

 

سنگ مصنوعی ماربل شیت

یکی از سوالات متداول در مورد سنگ های مصنوعی ، نمای نهایی این متریال پس از اجرای آن در دکوراسیون داخلی میباشد؛ اینکه تا چه حد از نظر ظاهر با سنگ طبیعی متفاوت است و آیا مصنوعی بودن این محصول قابل تشخیص است یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال باید به نوع اجرا و همچنین کاربری محیط  اشاره کرد.

به طور کلی سنگ مصنوعی پی وی سی از نظر ظاهری هیچ تفاوتی با نوع طبیعی نداشته اما ممکن است گاهی توسط افراد آماتور این متریال نصب و اجرا شود که همین موضوع سبب میشود تا چهره ی نهایی کار از زیبایی و ظرافت کافی برخوردار نباشد. همچنین با توجه به نوع کاربری فضا میتوانید از اکسسوری های مخصوص استفاده نمایید تا چهره ی نهایی کار جذابیت بیشتری داشته باشد.

 


لیست اخبار

مقالات