ماربل شیت بین کابینتی، راه حلی اقتصادی برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه

ماربل شیت بین کابینتی، راه حلی اقتصادی برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه

ماربل شیت بین کابینتی، راه حلی اقتصادی برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه

 

از بین اکسسوری و متریال های دکوراتیو آشپزخانه، ماربل شیت بین کابینتی، راه حلی اقتصادی برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه محسوب میشود. چراکه یک بین کابینتی شیک و متفاوت میتواند کل محیط را تحت تاثیر خود قرار دهد ؛ از طرفی دیگر این ورق های طرح سنگ میتواند با کمترین هزینه ی ممکنه ، چهره ی شیک و زیبایی به کابینت های شما ببخشد بدون اینکه نیازی به تعویض کلی آن داشته باشید. در ادامه با کاربرد و همچنین ویژگی های این محصول دکوراتیو بیشتر آشنا خواهید شد.

 

سنگ بین کابینتی مصنوعی و ویژگی های آن

 

ماربل شیت بین کابینتی

سنگ های طبیعی یکی از شیکترین و در عین حال گرانترین متریال دکوراسیون داخلی بالاخص برای آشپزخانه بوده که بدلیل هزینه ی بالا چندان مورد استفاده قرار نمیگیرد. اما امحصولی دقیقا مشابه سنگ های طبیعی از نظر ظاهر و قیمت پایین و در عین حال دارای ویژگی های بهتر از آن وارد بازار دکوراسیون داخلی شده است که با نام ماربل شیت شناخته میشود.

از جمله ویژگی های ماربل شیت که سبب برتری آن به نسبت سنگ طبیعی میشود شامل: ضخامت کم ورق ها ، نصب بر روی انواع سطوح بدون نیاز به تخریب و حذف کاشی و سرامیک به وسیله چسب مخصوص و میخ و در نهایت صرفه ی اقتصادی آن از نظر قیمت جنس و نصب میشود.

 

کاربرد سنگ مصنوعی پی وی سی در آشپزخانه

 

ماربل شیت آشپزخانه

یکی از کاربرهای سنگ مصنوعی پی وی سی ، استفاده از آن به عنوان بین کابینتی است. نصب سنگ مصنوعی بسیار سریعتر و راحت تر از سنگ طبیعی بوده و حتی از نظر قیمت بسیار پایین تر از کاشی های بین کابینتی میباشد . تنوع بالای طرح و رنگ ماربل شیت بین کابینتی بسیار بالا بوده و میتواند با هر نوع سبک و رنگ کابینتی خود را هماهنگ نماید.

از دیگر کاربرد های ماربل شیت ، پوشش کابینت است. شما میتوانید با داشتن چهارچوب  اصلی کابینت ، بجای ورق ام دی اف از ورق های پی وی سی طرح سنگ استفاده نمایید تا بدین صورت با کمترین هزینه صاحب کابینت های سنگی شوید. . به همین دلیل است که این متریال برای یک تغییر سریع و بصرفه ی آشپزخانه های قدیمی پیشنهاد میشود.


لیست اخبار

مقالات