جسارت اجرای سقف طرح دار در دکوراسیون داخلی

جسارت اجرای سقف طرح دار در دکوراسیون داخلی

جسارت اجرای سقف طرح دار در دکوراسیون داخلی

 

ما در این مطلب میخواهیم جسارت اجرای سقف طرح دار در دکوراسیون داخلی را در شما ایجاد نماییم. چراکه تغییر دادن سقف از حالت سفید ساده به یک سقف طرح دار ممکن است برای شما سخت باشد و ترجیح دهید تا از مدلی ساده تر به عنوان سقف کاذب استفاده نمایید. در ادامه با مطالعه ی این مقاله و دلایل قانع کننده آن، جسارت اجرای این نوع سقف را بدست خواهید آورد.

 

منحصر بفرد کردن فضا با استفاده از سقف طرح آسمان

 

سقف طرح آسمان

از اولین دلایلی که میتوانیم بدان اشاره نماییم تا موجب رغبت شما به اجرای سقف طرح آسمان  شود ، داشتن یک فضای منحصر بفرد است. به عنوان مثال اگر کاربری محیط شما برای رستوران و یا فضاهای اینچنینی است باید تفاوتی از نظر ظاهر با سایر رقیبان خود داشته باشید تا افراد بیشتری را به سمت خود جلب نمایید.

پس طراحی دکوراسیون داخلی برای چنین کاربری هایی از اهمیت بالایی برخوردار است. سقف طرح آسمان یکی از انتخاب هایی است که میتواند محیط شما را از نظر طراحی منحصربفرد نماید . همچنین استفاده از سقف های کشسان ، بدلیل اینکه بصورت یک تکه اجرا میشود ، میتواند جذابیت بصری فضا را نیز بیشتر نماید.

 

شکستن سردی و یکنواختی فضا با اجرای سقف طرح دار

 

سقف طرح دار

از دیگر دلایلی که میتوان با اتکا بدان ، شما را به اجرای سقف طرح دار راغب نماید، شکستن یکنواختی محیط و در نتیجه سردی بوجود آمده از آن میباشد. محیطی که سقف و دیوارهایی ساده و سفید دارند از نظر زیبایی و جذابیت بصری حرف چندانی برای گفتن ندارند و باید برای تغییر آن با دیگر وسایل دکوراسیون داخلی و متحمل شدن هزینه های زیاد متوسل شوید.

به همین خاطر بجای هزینه کردن برای لوستر به خاطر رنگ و لعاب دادن دکوراسیون داخلی میتوان از یک روش متفاوت تر و همچنین زیباتر پیروی کرد؛  که سقف طرح دار یکی از آن روش ها محسوب میشود. اجرای یک طرح سه بعدی و هندسی با توجه به سلیقه و شرایط محیط و یا انتخاب یک رنگ متفاوت از جمله راهکارهای پیشنهادی میباشد.  


لیست اخبار

مقالات