ویژگی و موارد مصرف پانل pvc

ویژگی و موارد مصرف پانل pvc

ویژگی و موارد مصرف پانل pvc

 

شما در این مطلب میتوانید ویژگی و موارد مصرف پانل pvc  را مطالعه نمایید. هر پانل پی وی سی نواری و یا همان طولی میتواند به صورت های گوناگون در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گیرد. ابعاد پانل های پی وی سی به صورت متدوال در عرض 20 سانتی متر و طول 6 متر است که گاها در ابعاد عرض 25 ، 30 و یا 40 و همچنین طول 3 متر نیز تولید شود.

این پانل ها قابلیت استفاده به عنوان دیوارپوش و سقف کاذب را در دکوراسیون داخلی دارد و همین کاربرد آن سبب شده که تنوع بالایی در طرح و رنگ داشته باشد. چراکه این محصول علاوه بر کاربردی بودن ، طول عمر بسیار بالا با قیمت بسیار مناسب توانسته سهم زیادی از بازار دکوراسیون داخلی را به خود اختصاص دهد. در ادامه با پنل پی وی سی و کاربرد آن در دکوراسیون داخلی بیشتر آشنا خواهید شد.

 

موارد استفاده از پانل پی وی سی در دکوراسیون داخلی

 

پانل پی وی سی

از پنل های ساخته شده از جنس پی وی سی میتوان به عنوان دیوارپوش و سقف کاذب استفاده نمود. چراکه این پنل های طولی بدلیل طراحی فیزیکی میتواند به صورت های مختلف همچون ساده و یا طرح دار اجرا گردد. هر پانل پی وی سی در طول 6 متر قابلیت خم شدن را دارد و همین قابلیت سبب میشود تا بتوان طرح های سه بعدی با قوس و پیچ و خم را در دیوار و سقف کاذب اجرا نمود.

همچنین این پنل ها تنوع بالایی در رنگ و طرح دارند ،  سفید ساده تا طرح های چوب و کاغذ دیواری از جمله طرح هایی است که شامل این محصول میشود. به همین دلیل اگر محیط شما مرطوب باشد و یا اینکه دیوارها امکان اینکه هر چند وقت یکبار دچار نم زدگی شود استفاده از دیوارپوش pvc به جای  کاغذ دیواری و یا لمبه های چوبی بسیار منطقی تر است.

 

مزیت استفاده از پنل پی وی سی به عنوان دیوارپوش و سقف کاذب

 

پانل pvc

یکی از ارزانترین راه برای پوشش دیوار و سقف محیط داخلی ساختمان ، پنل پی وی سی میباشد. چراکه این پنل ها از نظر قیمت از تمامی متریال های دکوراسیون داخلی قیمتی مناسب تر داشته و در عین حال هزینه ی نگهداری بسیار پایینی دارد. بدین صورت که میتوان در طول سالیان چهره ی روز اول خود را حفظ نماید.

دیوارپوش pvc همچنین در برابر حشرات، قارچ و کپک مصون بوده و نمیتواند مورد حمله ی موریانه ها و قارچ ها قرار گیرد. تمامی موارد یاد شده باعث گردیده تا هزینه ی نگهداری این متریال به طرز چشمگیری پایین بیاید. و درصورت کثیف شدن همچون نشستن گرد و غبار بر روی آن و یا دیگر موارد میتوان با آب و مواد شوینده دیوارپوش پی وی سی را همچون روز اول زیبا و چشمنواز نمود.


لیست اخبار

مقالات