نمونه های اجرایی پانل بتنی سه بعدی در دکوراسیون داخلی

نمونه های اجرایی پانل بتنی سه بعدی در دکوراسیون داخلی

نمونه های اجرایی پانل بتنی سه بعدی در دکوراسیون داخلی

 

در این مطلب میخواهیم نمونه های اجرایی پانل بتنی سه بعدی در دکوراسیون داخلی را به نمایش بگذاریم ، همانطور که در بالای این متن مشاهده میفرمایید ، تصویر فوق یکی از طرح های پانل سه بعدی ما از جنس بتن و بصورت خام است، که میتوانید در ادامه نمونه ی اجرایی در دکوراسیون داخلی و همچنین رنگ شده ی آن را مشاهده فرمایید تا بتوانید با دید بازتری به انتخاب طرح مورد نظرتان دست زنید.

 

نمونه ی رنگ شده ی تایل سه بعدی

 

تایل بتنی

تصویر فوق یک نمونه ی رنگ شده ی تایل سه بعدی بتنی است. برای رنگ کردن تایل ها کافی است که در ابتدا نوع رنگ خود را انتخاب نمایید ، ابه عنوان مثال رنگ روغن و یا اسپری رنگ را انتخاب میکنید تا بتوانید به راحتی با مواد شوینده و آب تمیز نمایید و یا رنگ پلاستیک به دلیل مات بودن و یا هزینه ی کمتر مد نظر شما خواهد بود.

پس از آن شما باید رنگ خود را با توجه به دیگر اعضای دکوراسیون داخلی و شرایط یا سلیقه ی شخصی خود انتخاب کنید. و در نهایت باید پس از اجرای تایل بتنی دکوراتیو ، دیوار سه بعدی شده ی خود را رنگ نمایید که این عمل میتواند توسط خود شما با اسپری رنگ براحتی انجام شود و یا اینکه از یک نقاش برای این موضوع کمک بخواهید.

 

نمونه ی اجرا شده ی پانل بتنی دکوراتیو

 

پانل بتنی

همانطور که مشاهده میفرمایید ، پانل های دکوراتیو سه بعدی میتواند نقش پر رنگی در دکوراسیون داخلی و یا حتی نمای ساختمان شما داشته باشد. چراکه این تایل ها بدلیل برجسته بودن و همچنین دارا بودن طرح های خیره کننده میتواند نظر ها را براحتی به سمت خود جلب نماید.

از دیگر مزایای پانل بتنی سه بعدی ، قیمت اقتصادی آن میباشد ؛ چراکه اگر از محصولات مشابه با جنس های دیگر بخواهید استفاده نمایید اولا ممکن است گیرایی و جذابیت این تایل ها را نداشته باشد (همچون نوع فومی سه بعدی ) و یا اینکه از قیمت بسیار بالایی برخوردار است (همچون نوع سه بعدی چرمی). به همین دلیل بدون نگرانی از نظر هزینه و بودجه ی در نظر گرفته تان میتوانید متراژ بالاتری از دیوار های خود را با این تایل های برجسته دکوراتیو از جنس بتن تزئین نمایید.

 


لیست اخبار

مقالات