پنل سه بعدی بتنی

پنل سه بعدی بتنی

پنل سه بعدی بتنی

 

یکی از مصالح دکوراتیو در صنعت ساختمان سازی پنل سه بعدی بتنی میباشد، این محصول از جنس بتن بوده که در قالب های سه بعدی تولید میشوند، به همین دلیل این یک محصول دکوراتیو و متفاوتی است که میتوان از آن برای پوشش دیوارهای داخل و خارج ساختمان استفاده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی پنل سه بعدی بتنی دکوراتیو ادامه ی مطلب را مطالعه فرمایید...

 

ویژگی های پنل سه بعدی بتنی

 

پنل سه بعدی

همانطور که مستحضر هستید ، این پنل های سه بعدی از بتن تولید میشودند پس تمامی خصوصیات و ویژگی های بتن را نیز بهمراه دارد. از ویژگی های بارز بتن میتوان به طول عمر بالای آن اشاره کرد ، چراکه در برابر شرایط محیطی همچون رطوبت و آب ، حرارت و آتش ، نور خورشید و اشعه ی آن و همچنین ضربه بسیار مقاوم میباشد و همین خصوصیات سبب شده تا یک پوشش مناسب برای محیط های باز نیز محسوب گردد.

معمولا بتن های ساده برای محیط هایی که در معرض فرسایش شدید قرار دارند مورد استفاده قرار میگیرد تا بدین گونه از هزینه های نگهداری و همچنین ترمیم آن صرفه جویی نمایند و همچنین بدلیل مقاومت بالا در برابر وزن و همچنین ضربه در مکان هایی همچون پایه و ستون پل ، دیوارهای حاشیه اتوبان و جاده و ... استفاده میشود، که پانل های سه بعدی ساخته شده از بتن نیز از این موارد مستثنی نمیباشد.

 

طرح و رنگ پنل سه بعدی بتنی

 

پنل سه بعدی دکوراتیو

پنل های سه بعدی در متریال های متفاوتی تولید میشود که هر یک از آنها ویژگی و خصیصه ی منحصربفرد خود را دارا میباشند. معمولا پنل های بتنی با متریال هایی همچون چرم و فوم ، پی وی سی ، گچ و بتن تولید میگردد که بتن از جمله مقاوم ترین و به صرفه ترین جنس تولیدی این پنل های برجسته محسوب میشود. چراکه از نظر قیمت بسیار پایین تر از سایر محصولات مشابه میباشد و از طرفی دیگر هزینه ی نگهداری پایین و طول عمر بالایی دارد.

همچنین پنل های بتنی برجسته، قابلیت رنگپذیری را نیز دارند و همین خصیصه سبب میشود تا اگر نیاز به تغییر رنگ پنل داشته باشید ، به راحتی امکان پذیر باشد. برای اعمال این کار تنها نیاز به یک اسپری رنگ خواهید داشت و خود شما نیز میتوانید به تنهایی با اپری رنگ ، پنل سه بعدی خود را مطابق سلیقه و نیازتان تغییر دهید.

برای اطلاع از قیمت پنل سه بعدی بتنی و همچنین نحوه ی سفارش غیر حضوری با شماره 71731-021 تماس حاصل فرمایید. همچنین میتوانید برای مشاهده از نزدیک این متریال و حضور در شو روم آذران پلاست به دفتر مرکزی ما واقع در تهران – اتوبان رسالت – خیابان بنی هاشم – بن بست تبری – مجتمع ارغوان – طبقه ی دوم – واحد 19 مراجعه فرمایید.


لیست اخبار

مقالات