اجرای آجر تزئینی در دکوراسیون داخلی

اجرای آجر تزئینی در دکوراسیون داخلی

اجرای آجر تزئینی در دکوراسیون داخلی

 

اجرای آجر تزئینی در دکوراسیون داخلی به تازگی بسیار مرسوم گشته است. فرقی نمیکند که برای چه محیطی و یا با چه سبک دکوراسیون داخلی میخواهید از آجر دکوراتیو استفاده نمایید ، چراکه این متریال میتواند با هر سبکی خود را هماهنگ نماید. در ادامه چندین نمونه از اجرای آجر داخلی را با یکدیگر مرور مینماییم .

 

آجر سنتی داخلی و سبک دکوراسیون داخلی

 

آجر داخلی

آجر تزئینی

شاید یک تفکر غلط در ذهن همگان وجود داشته باشد که آجرهای سنتی تنها برای دکوراسیون داخلی کلاسیک و یا سنتی مورد استفاده میتوان قرار گرفت ، اما در این مطلب میخواهیم ثابت کنیم که این آجرها را میتوان برای دکوراسیون داخلی مدرن نیز استفاده نمود. آجر قهوه ای تزئینی رنگ تیره ای دارد که باعث میشود فضای شما کوچتر و کم نور تر بنظر بیاید ، پس اگر فضای مورد نظرتان کوچک و کم نور است پیشنهاد میشود که از رنگ های روشن تری استفاده نمایید.

همانطور که در عکس های فوق مشاهده میکنید یک دکوراسیون داخلی مدرن را میتوان با آجرهای داخلی سنتی نیز تزئین نمود. بدین صورت که تنها کافی است یک دیوار خود را با این پوشش دیواری مزین نمایید و از دیگر ارکان دکوراسیون همچون اکسسوری ، مبلمان ، میز و کفپوش مدرن خود استفاده نمایید. بهتر است که دیگر عناصر دکوراسیون شما از رنگ خنثی انتخاب شود تا بتواند مدرنیته تا را به فضای شما القا نماید.

 

آجر سفید داخلی در دکوراسیون

 

آجر سفید

آجر سفید بدلیل رنگ روشن و خنثی ای که دارد میتواند در هر سبکی مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین شما محدودیتی برای اجرای این آجر دکوراتیو نخواهید داشت چراکه سفید از جمله رنگهایی است که یک راه حل برای محیط های کوچک و کم نور محسوب میشود.

ترکیب رنگی نیز برای اجرای آجر سفید بسیار راحت است ، چراکه سفید بودن آن سبب میشود تا با هر رنگی تطابق پیدا نماید، پس اگر از جمله افرادی هستید که هر چند سال میخواهید سبک و رنگ دکوراسیون داخلی تان را تغییر دهید و یا اینکه خانه ای را بازسازی میکنید که میخواهید اجاره دهید ، آجر سفید بهترین گزینه برای پوشش یک دیوار شما محسوب میشود.


لیست اخبار

مقالات