طراحی و اجرایی لوکس در دکوراسیون داخلی با استفاده از ماربل شیت

طراحی و اجرایی لوکس در دکوراسیون داخلی با استفاده از ماربل شیت

طراحی و اجرایی لوکس در دکوراسیون داخلی با استفاده از ماربل شیت

 

در این مقاله شما شاهد نمونه هایی از طراحی و اجرایی لوکس در دکوراسیون داخلی با استفاده از ماربل شیت خواهید بود. شما میتوانید با استفاده از ورق های پی وی سی سنگ مصنوعی و همچنین کاربرد ابزارهای آن با توجه به شرایط و نوع اجرا ، در انتهای کار دکوراسیونی لوکس برای منزل و یا محیط مورد نظرتان داشته باشید. در ادامه با چند مورد اجرای لوکس توسط ورق سنگ مصنوعی و ترکیب ابزارهای آن آشنا خواهید شد.

 

شومینه ای به سبک سنگ مصنوعی

 

سنگ مصنوعی

شومینه همیشه یکی از نقاط دوست داشتنی در دکوراسیون داخلی منزل محسوب میشود که جنبه ی تزئینی آن پر رنگ تر از کاربری آن میباشد. اما گاهی همین نقطه اگر به خوبی طراحی نشده باشد میتواند در دکوراسیون داخلی شما تاثیری منفی بگذارد. همچنین شومینه میتواند با یک طراحی زیبا به یک نقطه ی کانونی جذاب در دکوراسیون منزلتان تبدیل گردد.

شاید هزینه ی گزاف تغییر ظاهری شومینه شما را از اینکار منصرف نماید اما ماربل شیت میتواند با کمترین هزینه شومینه ای خیره کننده و لوکسی را برای شما فراهم آورد. استفاده از ورق های پی وی سی طرح سنگ و همچنین اجرای برخی از اکسسوری های آن همچون ابزار قابی و یا گلویی و پایه ستون و فیتیله برای ایجاد ستونی کوچک بر روی شومینه میتواند محیط شما را به نحو شگفت انگیزی تغییر دهد.

 

سرویس بهداشتی لوکس با ماربل شیت

 

سنگ مصنوعی پی وی سی

یکی دیگر از مناطقی که میتوانید از سنگ مصنوعی استفاده نمایید، سرویس بهداشتی است. علاوه بر پوشش دیوارهای سرویس و حمام با ورق های ماربل شیت میتوانید سینک روشویی خود را نیز با استفاده از این متریال بصورتی کاملا متفاوت استفاده نمایید. ورق ماربل شیت همانطور که مستحضر هستید یک جایگزین اقتصادی بجای اسلب های طبیعی سنگ است.

همچنین شما میتوانید از ماربل شیت های بک لایت برای اجرای سینک روشویی استفاده نمایید. این ایده میتواند چهره ای کاملا متفاوت از آنچه که تا به حال در مورد سرویس بهداشتی دیده اید برای شما ارائه نماید. علاوه بر این میتوانید از این بک لایت های سنگی برای پوشش یک دیوار نیز استفاده نمایید تا علاوه بر تامین نور محیط زیبایی دو چندان به سرویس بهداشتی شما دهد.

 


لیست اخبار

مقالات