کاربرد سنگ مصنوعی در آشپزخانه

کاربرد سنگ مصنوعی در آشپزخانه

کاربرد سنگ مصنوعی در آشپزخانه

 

در این مقاله میخواهیم به کاربرد سنگ مصنوعی در آشپزخانه بپردازیم. اینکه ورق های سنگ مصنوعی برای محیطی همچون آشپزخانه برای چه مواردی میتوان استفاده کرد از جمله سوالاتی است که پس آشنایی با این محصول بدان بر خواهید خورد. سنگ مصنوعی و به عبارتی دیگر ماربل شیت ، ورق های پی وی سی با ضخامت 4 میلیمتر هستند که از نظر ظاهری با سنگ طبیعی قابل تشخیص نخواهد بود. برای آشنایی بیشتر با این متریال دکوراسیون داخلی مطالعه ی ادامه مقاله را پیشنهاد مینماییم.

 

سنگ مصنوعی برای پوشش بین کابینت

 

سنگ مصنوعی

یکی از متداولترین مصرف سنگ مصنوعی در آشپزخانه ، استفاده از آن به عنوان پوشش بین کابینت میباشد. سنگ های طبیعی همچون مرمر همیشه یک پوشش لوکس و زیبا برای بین کابینتی محسوب میشود اما هزینه و یا گاهی دردسرهای نصب و حمل سنگ طبیعی مانع از آن شده تا از سنگ های مرمر برای بین کابینت خود استفاده نمایید.

ورق های سنگ مصنوعی توانسته با کنار گذاشتن محدودیت های سنگ طبیعی جایگزینی به صرفه به حساب آید. نصب سریع و آسان و قیمت بسیار مناسب در کنار ظاهری لوکس و زیبا سبب شده تا استفاده از ماربل شیت از متداولترین نوع بین کابینتی در دکوراسیون داخلی محسوب گردد.

 

کابینتی به سبک سنگ مصنوعی

 

سنگ مصنوعی کابینتی

یکی از کاربردهای سنگ مصنوعی که به احتمال زیاد بدان آگاه نباشید استفاده از آن برای پوشش کابینت میباشد. اگر خواستار داشتن کابینتی کلاسیک و سنگی هستید این ورق های پی وی سی طرح سنگ میتواند یک ایده ی مناسب برای درخواست شما باشد. در ابتدای امر شما باید سازه ی اصلی کابینت را با استفاده از فلز یا ام دی اف تولید نمایید و از ورق های سنگ مصنوعی برای تزئین در و دیواره های کابینت استفاده کنید.

ورق پی وی سی سنگ مصنوعی بدلیل اسنکه تنها 4 میلیمتر ضخامت دارد ، توانایی تحمل وزن بالا را بر روی خود ندارند، به همین دلیل باید از محصولی قوی تر برای سازه ی کلی کابینت استفاده نمود و از ورق طرح سنگ به عنوان یک روکش بر روی این سازه ها بهره برد. به همین منوال شما صاحب یک کابینتی لوکس و سنگی با قیمتی بسیار پایین تر از آنچه که تصور نمایید خواهید شد.

برای آگاهی از نحوه ی اجرا و همچنین سفارش سنگ مصنوعی برای آشپزخانه تان با ما در تماس باشید .


لیست اخبار

مقالات