سنگ مصنوعی چیست ؟

سنگ مصنوعی چیست ؟

سنگ مصنوعی چیست ؟

 

سنگ مصنوعی چیست؟ از چه جنسی ساخته شده است؟ ابعاد هر ورق سنگ مصنوعی چند است؟ مقاومت این محصول در چه حدی است؟ قیمت سنگ مصنوعی و سوالات بسیار دیگر ممکن است برای شما در مورد این متریال دکوراسیون داخلی پیش آمده باشد. برای دریافت پاسخ سوالات ذکر شده پیشنهاد میشود که ادامه ی مطلب را مطالعه فرمایید.

 

جنس سنگ مصنوعی و مشخصات آن

 

سنگ مصنوعی

در قدم اول باید در مورد جنس سنگ مصنوعی و همچنین مشخصات آن همچون ابعاد ، وزن و موارد دیگر را به شما معرفی نماییم. هر ورق سنگ مصنوعی در ابعاد 1.22 در 2.80 از 70 درصد پی وی سی و 30 درصد پودر سنگ تشکیل شده است. ضخامت این متریال در حدود 4 میلی متر بوده که حدود 24.800 کیلوگرم وزن آن میشود.

ورق های سنگ مصنوعی در اصل روکش های طرح سنگ از جنس pvc است که بر روی ورق های فومیزه پی وی سی کشیده میشود و در انتها یک لایه روکش یو وی بر روی آن جهت استحکام و طول عمر و همچنین براقیت بیشتر و گرفتن نمایی مشابه سنگ طبیعی اعمال میشود.

 

موارد مصرف سنگ مصنوعی

 

سنگ مصنوعی pvc

سنگ مصنوعی بدلیل حذف نکات منفی سنگ طبیعی همچون وزن بالا ، شکنندگی ، قیمت بسیار بالا ، نصب بسیار سخت و طولانی ، عدم انعطاف پذیری و مواردی دیگر توانسته یک جایگزین ایده آل بجای شیت های سنگ طبیعی محسوب شود. به همین ترتیب موارد استفاده از ورق های سنگ مصنوعی بسیار بیشتر از سنگ طبیعی شده است.

از هر اسلب طرح سنگ میتوان به عنوان پوشش دیوار ، سقف کاذب ، پوشش میز و کانتر و دیگر موارد تزئینی در دکوراسیون داخلی استفاده کرد. به عنوان مثال میتوان برای پوشش ستون های گرد ، سقف کاذب محیط های کلاسیک ، اکسسوری هایی همچون آباژور ، میز و ... از ورق های ماربل شیت استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش و خرید ورق سنگ مصنوعی با دفتر مرکزی به شماره 71731-021 تماس حاصل فرمایید.


لیست اخبار

مقالات