سقف کاذب دکوراتیو مهمترین فاکتور برای دکوراسیون داخلی خاص

سقف کاذب دکوراتیو مهمترین فاکتور برای دکوراسیون داخلی خاص

سقف کاذب دکوراتیو مهمترین فاکتور برای دکوراسیون داخلی خاص

 

سقف کاذب دکوراتیو مهمترین فاکتور برای دکوراسیون داخلی خاص محسوب میشود. چراکه عناصر تشکیل دهنده ی یک فضا شامل کف ، دیوار و سقف میشود و اگر هنگام طراحی دکوراسیون داخلی یکی از عناصر را نادیده بگیرید طبیعتا نتیجه ی کار شما آنچنان که باید خوب نخواهد شد. حال چه محصولاتی را میتوان به عنوان سقف کاذب دکوراتیو استفاده کرد یکی از سوالاتی است که حتما با آن روبرو خواهید شد. ما در اینجا میخواهیم چند مدل سقف دکوراتیو را بهمراه عکس های آن به نمایش گذاریم تا بتوانید انتخابی مناسب و ایده آل داشته باشید.

 

سقف دکوراتیو کشسان

 

سقف کاذب دکوراسیون داخلی

یکی از سقف های دکوراتیوی که تنوع بالایی در طرح و اجرا دارد سقف های کشسان است. این محصول بدلیل قابلیت هایی که دارد میتواند بصورت های گوناگون اجرا شود. سقف های کشسان در اصل از جنس نوعی پارچه ی پی وی سی است که قابلیت کشش دارد. این محصول بر خلاف ظاهرش بسیار مقاوم بوده ومیتواند وزنی در حدود 200 کیلوگرم را نیز بر روی خود حمل نماید.

سقف های کشسان به صورت نوگذر ، آینه ای و مات قابل تولید است. همچنین در صورت درخواست میتوان عکس مورد نظر شما بر روی آن چاپ گردد. البته اگر نخواهید سقف کاذب تصویر دار داشته باشید مشکلی ندارد چراکه سقف های کشسان بصورت ساده ی تک رنگ و یا اکلیلی و ستاره ای نیز در دسترس افراد قرار دارد.

 

سقف های دکوراتیو با طرح های حجیم

 سقف کاذب دکوراتیو

یکی دیگر از راهکارهای داشتن سقف کاذب دکوراتیو ، ایجاد طرح های حجیم و سه بعدی است . برای اجرای چنین طرح هایی میتوانید از کناف و پانل های پی وی سی استفاده نمایید. ورق های کناف قابلیت برش به صورت های مختلف را دارا میباشد. همچنین امکان نورپردازی و رنگ آمیزی با توجه به سلایق شما امکان پذیر است.

پانل های طولی علاوه بر برش پذیری بدلیل انعطاف بالایی که دارد میتواند به راحتی طرح های قوس دار را نیز برای شما ایجاد نماید. از دیگر مزیت پانل های عرض 20 سانت pvc میتوان به تنوع بالای طرح و رنگ و طول عمر بالای این محصول بدون نیاز به هزینه ی نگهداری اشاره نمود. همچنین این متریال قابلیت نورپردازی بصورت های گوناگون را دارا میباشد که میتواند پاسخگوی هر نوع نیازی برای سقف کاذب باشد.


لیست اخبار

مقالات