موارد مصرف سنگ های نورگذر (بک لایت)

موارد مصرف سنگ های نورگذر (بک لایت)

موارد مصرف سنگ های نورگذر (بک لایت)

 

برای آگاهی از موارد مصرف سنگ های نورگذر (بک لایت) میتوانید این مقاله را مطالعه فرمایید. از مصالح جدید ساختمانی و دکوراسیون داخلی سنگ های با قابلیت عبور نور هستند که میتوانند به شیوه ی جدیدی نور محیط را تامین نمایند. این محصول پس از اجرا در محیط داخلی میتواند به راحتی تمامی نگاه ها را به سمت خود جلب نماید. پس استفاده از آن برای مکانهایی که خواستار توجه بیشتر هستید توصیه میشود. در ادامه شما با موارد و چگونگی اجرای سنگ های مصنوعی بک لایت بیشتر آشنا خواهید شد.

 

سنگ مصنوعی بک لایت در رستوران و کافی شاپ

 سنگ مرمر نوگذر

از جمله مکانهایی که برای استفاده از سنگ های بک لایت بسیار مشتاق هستند رستوران کافی شاپ ها میباشند. معمولا نور چنین محیط هایی کمی ملایم هستند و سنگ های نورگذر میتوانند این نور ملایم را در عین جذابیت بصری تامین نماید. معمولا هزینه ی بالای سنگهای اونیکس سبب شده تا از چنین متریالی برای دکوراسیون داخلی استفاده نشود.

اما ورق های پی وی سی طرح سنگ نورگذر توانسته این مانع را حذف نماید. ورق های ماربل شیت بک لایت کاملا از نظر ظاهری همانند نوع طبیعی سنگ های نورگذر است با این تفاوت که از نظر هزینه بسیار پایین تراز آن میباشد. شما میتوانید از این محصول دکوراتیو به شیوه های گوناگون استفاده نمایید.

 

ماربل شیت نورگذر برای کانتر و میز

 سنگ مصنوعی بک لایت

همانطور که قبلا گفته شد ماربل شیت نورگذر برای محیط هایی که خواستار جلب توجه افراد بدان سمت هستید بسیار مناسب است. یکی از چنین مکانهایی کانتر و یا میز پذیرش میباشد . بطور معمول وقتی فردی به مکان جدیدی وارد میشود برای پیدا کردن فرد مناسب با کار خود دچار سردرگمی میشود.

به همین منظور بسیار مهم است که میز های پذیرش بنحوی طراحی و اجرا شود تا بتواند نظر افراد را در بدو ورود به خود جلب کند. اگر سنگ های مصنوعی نورگذر را در طراحی کانتر خود بکار ببرید میتواند این نکته را برای شما میسر نماید.


لیست اخبار

مقالات