ایده های استفاده از دیوارپوش ماربل شیت در دکوراسیون داخلی اداری و تجاری

ایده های استفاده از دیوارپوش ماربل شیت در دکوراسیون داخلی اداری و تجاری

ایده های استفاده از دیوارپوش ماربل شیت در دکوراسیون داخلی اداری و تجاری

 

در این مقاله چندین نمونه و ایده های استفاده از دیوارپوش ماربل شیت در دکوراسیون داخلی اداری و تجاری را با شما درمیان میگذاریم . توجه به زیبایی و دکوراسیون داخلی محیط های اداری و تجاری اهمیت بسزایی در رونق کسب و کار شما خواهد داشت. اگر محیط شما اداری باشد زیبایی فضای داخلی شما بر روی راندمان کاری کارمندان شما تاثیر زیادی خواهد گذاشت و اگر محیط شما تجاری باشد در جذب مشتری و مخاطب خود با یک دکوراسیون داخلی شیک بسیار موفق تر خواهید بود. حال در ادامه چندین نمونه از اجرای دیوارپوش ماربل شیت در چنین محیط هایی را مشاهده خواهید کرد.

 

اجرای ماربل شیت در محیط اداری

 

دیوارپوش طرح سنگ برای دکوراسیون داخلی اداری

همانطور که پیشتر گفته شد، توجه به فضای اداری میتواند تاثیر بسزایی در روند کاری کارمندان داشته باشد. یک محیط زیبا و دلنشین میتواند انرژی کارمندان را در طول زمان کاری در سطح بالایی حفظ نماید . استفاده از یک رنگ و طرح متناسب با محیط و شرایط آن بسیار مهم و حیاتی است.

اگر فضای شما نورکافی نداشته و یا کوچک است پیشنهاد ما انتخاب رنگ های روشن است. چراکه این رنگها سبب انعکاس نور و در نتیجه روشنتر شدن فضا و در عین حال بزرگتر بنظر رسیدن آن میشود. البته گاهی با ترکیب رنگهای مختلف میتوانید خطای بصری ایجاد و فضا را بزرگتر از آنچه هست به نمایش بگذارید که تمامی موارد ذکر شده با ورق پی وی سی طرح سنگ قابل اجرا میباشد. 

 

اجرای دیوارپوش سنگ مصنوعی در محیط تجاری

 

دیوارپوش طرح سنگ پی وی سی برای دکوراسیون داخلی تجاری

زیبایی یک مغازه میتواند در جذب مخاطب و مشتری تاثیر چشمگیری داشته باشد و درنتیجه در رونق کسب کارتان اثر مثبتی خواهد گذاشت. امروزه به لطف پیشرفت صنعت مخصوصا دکوراسیون داخلی، متریال های متنوعی برای انتخاب وجود دارد. یکی از بهترین و مقرون بصرفه ترین آن به نسبت زیبایی و ارزش ، ورقهای پی وی سی طرح سنگ است که با نام ماربل شیت شناخته میشود.

تنوع طرح و رنگ ماربل شیت ها بسیار بالاست و میتوان برای یک دکوراسیون داخلی کلاسیک و یا مدرن نیز استفاده کرد. طرح های سنگ طبیعی بیشتر برای محیط های کلاسیک و تک رنگ آن نیز برای محیط های مدرن قابل استفاده است. همچنین طرح سنگ های مشکی و سفید میتواند جوابگوی هر دو نیاز باشد.

 


لیست اخبار

مقالات