نقش دیوارپوش سه بعدی در دکوراسیون داخلی مسکونی

نقش دیوارپوش سه بعدی در دکوراسیون داخلی مسکونی

نقش دیوارپوش سه بعدی در دکوراسیون داخلی مسکونی

 

دیوارپوش برجسته، یکی از انتخابهای لوکس بشمار میرود، حال آنکه نقش دیوارپوش سه بعدی در دکوراسیون داخلی مسکونی چیست و برای چه مکانهایی مناسب است از سوالاتی است که قبل از انتخاب و اجرا آن باید بدان پاسخ داده شود. همراه ما باشید تا راهنمایی های لازم جهت انتخاب طرح و رنگی متناسب با شرایط خود را مطالعه فرمایید...

 

دیوارپوش برجسته ی چرمی یا گچی؟

 

دیوارپوش سه بعدی

اگر بدنبال تایل های برجسته ی سه بعدی هستید حتما تا کنون با این مورد مواجه شده اید که کدام متریال مد نظر شماست؟ از متداولترین جنسهای تولیدی در زمینه ی دیوارپوش سه بعدی ، گچ و فوم میباشد که هر کدام ویژگی هایی مختص به خود دارند. اینکه چه جنسی مناسب شماست کاملا به کاربرد و شرایط محیط و همچنین بودجه ی درنظرگرفته تان دارد. چراکه تایل های گچی سه بعدی به نسبت نوع فومی و چرمی قیمتی مناسب تر دارد و این میتواند از مهمترین فاکتورهای انتخابی شما باشد.

همچنین از نظر ظاهری طبیعتا دیوارپوشهای چرمی چهره ای خیره کننده تر به نسبت پنل های سه بعدی بتنی را به دکوراسیون داخلی شما میبخشد.اما این را یاد آور میشویم که در صورت نیاز شما میتوانید رنگ تایل های برجسته ی سه بعدی سیمانی را تغییر دهید و تنها هزینه ی آن رنگ و یا اسپری رنگ است در صورتی که برای تغییر رنگ دیوارپوش چرمی سه بعدی باید روکش آن را تغییر دهید که مستلزم هزینه ای بالاتر میباشد.

 

مکانهای قابل استفاده از دیوارپوش های سه بعدی

دیوارپوش برجسته سه بعدی

 

از نظر مکانی محدودیتی شامل حال دیوارپوش های سه بعدی نمیشود اما ترجیحا از نوع روکش چرم در سرویس بهداشتی و حمام استفاده نفرمایید. اما نوع گچی و سیمانی را میتوانید با استفاده از یک روکش مناسب رزین و همچنین رنگ مورد علاقه تان در تمامی محیط ها بدون محدودیت با طول عمر بالا استفاده فرمایید.

همچنین از دیگر پیشنهادهایی که باید هنگام اجرای دیوارپوش سه بعدی به شما نماییم این است که تمامی دیوارهای خود را با این پوشش دیواری پر ننمیید چراکه فضای شما را بسیار شلوغ خواهد کرد اما استفاده از آن در یک یا دو دیوار و مخصوصا دیوارهای نقطه ی کانونی میتواند چهره ای لوکس و فریبنده ای را در دکوراسیون داخلی تان ایجاد نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی سفارش و انتخاب طرح و رنگ دیوارپوش برجسته ی سه بعدی میتوانید با دفتر مرکزی آذران پلاست در تماس باشید.


لیست اخبار

مقالات