تایل بتنی دیوار چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

تایل بتنی دیوار چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

تایل بتنی دیوار چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

 

در این مطلب میخواهیم پاسخ سوال "تایل بتنی دیوار چیست و چه ویژگی هایی دارد؟" را بدهیم. چراکه این سوال یکی از پرتکرارترین سوالات کاربران بوده و ممکن است سوال شما نیز باشد . همچنین سوالاتی از قبیل نصب و اجرای آن چگونه است ؟ وزن هرکدام از پانل ها چه مقدار است؟ قابلیت اجرا به عنوان نما را دارد یا خیر؟ قابلیت اجرا در محیط های مرطوب را دارد؟ ابعاد آن به چه صورت است و آیا قابلیت تولید در ابعاد مختلف را دارد؟ هزینه ی اجرای دیوارپوش بتنی چه میزان است؟ قیمت پنل بتن اکسپوز و .... که میتوانید در ادامه پاسخ تمامی سوالات را دریافت نمایید.

 

ویژگی های دیوارپوش بتنی دکوراتیو

 

تایل بتنی دیوار

این دیوارپوش بصورت تایل هایی از جنس بتن و ترکیب با متریال های دیگر تولید میشود. هر پنل بتنی ابعاد مختلفی دارد که مرسوم ترین آن 50*50 ، 90*50 و 40در60 میباشد. اما این بدان معنا نیست که تنها این ابعاد را میتوانید انتخاب نمایید. در صورت درخواست ، قالب سفارشی بر اساس ابعاد مورد نظرتان را تولید مینماییم و شما میتوانید تایل های بتن اکسپوز خود را بر مبنای ابعاد خود اجرا نمایید.

یکی دیگر از ویژگی های دیوارپوش بتن اکسپوز ، قابلیت استفاده به عنوان دیوارپوش در نما و داخل ساختمان بدون محدودیت است. یعنی اگر شما خواهان داشتن دیواری با چهره ای بتنی در مناطق مرطوب خود همچون سرویس بهداشتی ، حمام و استخر هستید، استفاده از پنل بتن نما بلامانع است اما برای این منظور بهتر است که لایه ای از رزین بر روی آن اجرا شود . همچنین این محصول دکوراتیو علاوه بر مقاومت بالا در برابر آب و رطوبت در برابر اشعه یووی و خورشید نیز مقاوم بوده پس میتوان از این پوشش دیواری در نمای ساختمان نیز استفاده کرد.

 

نحوه ی اجرای دیوارپوش بتنی بهمراه لیست قیمت پنل بتن اکسپوز

 

دیوارپوش بتنی دکوراتیو

اجرای تایل بتن اکسپوز بر خلاف ظاهر سخت آن ، بسیار سریع بوده و میتواند در کمترین زمان ممکن دیوار شما را جلا دهد. نصب دیوارپوش بتنی ابتدا باید توسط چسب مخصوص انجام شود و سپس برای پر کردن درزهای آن از پودر بندکشی آماده و مخصوص آن استفاده کرد. لازم به ذکر است که در صورت درخواست شما میتوان از پودر بندکشی برای پوشش درزها استفاده نکرد و این امر کاملا به سلیقه ی شخصی شما بستگی دارد.

قیمت پنل بتن اکسپوز با توجه به نوع اجرا و همچنین جنس انتخابی شما بستگی دارد. بالطبع دیوارپوش سه بعدی بتنی قیمتی بالاتر از نوع ساده ی آن دارد که دلیل آن نیز میزان مواد بکار رفته در آن میباشد. همچنین اگر شما پانل ها را بصورت خام بخواهید قیمتی پایین تر از رنگ شده خواهید داشت(چراکه در صورت درخواست شما میتوانیم تایل های بتنی را بصورت رنگ شده و براساس نظر شما تحویل دهیم). همچنین وجود پودر بندکشی در قیمت نهایی اجرای دیوارپوش بتنی شما تاثیر گذار است.

جهت دریافت قیمت نهایی و جزئیات بیشتر میتوانید با ما در تماس باشید تا کارشناسان ما راهنمایی های لازم را خدمتتان اعلام نمایند.


لیست اخبار

مقالات