دیوارپوش های اداری

دیوارپوش های اداری

دیوارپوش های اداری

 

مناطق اداری از جمله مکان هایی است که توجهی به دکوراسیون داخلی آن ندارند، اما میتوان با انتخاب مناسب دیوارپوش اداری کمی محیط را از یکنواختی درآورد. چراکه زیبایی چنین محیط هایی بر روی راندمان کاری کارمندان اثر مثبتی خواهد داشت. همیشه داشتن یک محیط زیبا نیازمند هزینه ی گزاف نیست و میتوان با حداقل هزینه دکوراسیون داخلی اداری را دچار تحولات شگرفی کرد. برای آشنایی با انواع دیوارپوش اداری و همچنین مزیت و معایب آن ادامه ی مطلب را دنبال نمایید...

 

چه نوع دیوارپوشی مناسب محیط اداری است؟

دیوارپوش اداری

 

برای پاسخ به این سوال باید فاکتورهای مورد نظرتان را ابتدا در نظر بگیرید همچون: نوع کار ، امکان ضربه خوردن دیوارها و مواردی از این دست که بسیار مهم میباشد. به عنوان مثال اگر محیط شما دارای رفت و آمد بسیار باشد و امکان ضربه خوردن محکم و مکرر به دیوارها باید جنسی را انتخاب کنید که در برابر ضربات مقاوم باشد.

اما بطور کلی معمولا دیوارپوش پی وی سی بدلیل استهلاک کم و طول عمر بالا همیشه مورد توجه محیط های اداری قرار میگیرد، ولی همین دیوارکوب pvc نیز انواع متفاوتی دارد که باید هنگام انتخاب و اجرا بدان آگاه باشید. انواع دیوارپوش پی وی سی عبارت است از: ساده ، ضدضربه و توپر که در ادامه توضیحات بیشتری در مورد آنها خواهیم داد.

 

انواع دیوارپوش پی وی سی بهمراه ویژگی های هرکدام

 دیوارپوش پی وی سی

همانطور که وعده داده شد بصورت تفکیکی و کامل دیوارپوش پی وی سی را معرفی مینماییم. از ارزانترین و متداولترین این محصول نوع ساده ی آن میباشد. این متریال در برابر ضربات محکم و اجسام نوک تیز مقاومتی از خود ندارند و امکان آسیب پذیری آن بسیار زیاد است. نوع دیگری از این متریال نوع ضدضربه ی آن است که در برابر نوع ساده کمی گرانتر است اما مقاومت بالایی در برابر ضربات دارند.

و در نهایت دیوارپوش پی وی سی توپر میباد که با عنوان دیوارپوش پلی استایرن نیز شناخته میشود. این محصول از تمامی دیوارپوش های pvc گرانتر و سنگینتر است و در ازای آن بسیار مقاوم بوده و شما میتوانید با خیال راحت جهت پوشش محیط های بسیار پر رفت و آمد همچون راه پله ها استفاده نمایید.

به جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفارش و اجرای دیوارپوش پی وی سی اداری با دفتر مرکزی آذران پلاست رسا تماس حاصل فرمایید.


لیست اخبار

مقالات