دیوارپوش چوبی و بهترین جایگزین آن

دیوارپوش چوبی و بهترین جایگزین آن

دیوارپوش چوبی و بهترین جایگزین آن

 

در این مطلب میخواهیم در مورد دیوارپوش چوبی و بهترین جایگزین آن توضیحاتی خدمتتان ارائه نماییم. پوشش دیوارها بالاخص در مناطق ییلاقی با چوب بسیار متداول است اما بدلیل محدودیت هایی که دارد باعث میشود تا نتوان از آن به عنوان یک پوشش مناسب با طول عمر بالا و مقرون بصرفه یاد کرد. به همین منظور میخواهیم در مورد یک جایگزین مناسب با متریالی متفاوت صحبت نماییم. همراه ما باشید....

 

بهترین جایگزین دیوارپوش چوبی

 دیوارپوش چوبی

همانطور که گفته شد دیوارپوش های چوبی دارای محدودیت هایی هستند همچون : آسیب پذیر بودن در برابر آب و رطوبت ؛ آسیب پذیر بودن در برابر حشرات و موریانه و ... ، عدم تحمل حرارت و اشتعال پذیری ؛ هزینه ی بسیار بالا جهت خرید و نصب ؛ هزینه ی بالای نگهداری در مدت زمان طولانی و ....

 این عوامل یاد شده باعث شد تا این متریال به مرور زمان محبوبیت خود را از دست بدهد. اما همیشه داشتن یک پوشش دیواری به رنگ چوب از درخواست های معماران بوده ، که به همین منظور دیوارپوش های پی وی سی با طرح چوب توانسته به یک جایگزین ایده آل از تمام نظرها در برابر دیوارپوش چوبی به حساب آید.

 

 

محاسن دیوارپوش پی وی سی با روکش چوبی

 

دیوارپوش چوبی pvc

دیوارپوش pvc با روکش طرح چوب تمامی محدودیت های چوب طبیعی را کنار گذاشته ،چراکه در برابر آب و رطوبت ، حشرات و موریانه ، مقاومت بالا در برابر حرارت ، خود اتفا ، هزینه ی بسیار پایین به همراه نداشتن هزینه ی نگهداری با طول عمر بسیار بالا از محاسن این محصول محسوب میشود. همچنین اگر دیوار شما دارای رطوبت باشد این دیوارکوب میتواند یک گزینه ی عالی برای پوشش دیوار مرطوب شما باشد.

به همین منظور شما میتوانید دوباره گرمای لازم  را با استفاده از پانل های طرح چوب پی وی سی  به محیط خود بازگردانید . از دیگر مزیت های این متریال عایق صوت و انرژی بودن آن نیز میباشد. و اگر میخواهید یک خصلت را بیشتر نمایید  میتوانید با پشم شیشه و سنگ در زیر دیوارپوش ها استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیوارپوش چوبی pvc و نحوه ی سفارش و خرید آن میتوانید با دفتر مرکزی آذران پلاست رسا ، تولید کننده و مجری انواع دیوارپوش ها تماس حاصل فرمایید .


لیست اخبار

مقالات