سقف کاذب معرق چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

سقف کاذب معرق چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

سقف کاذب معرق چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

 

از سقف های کاذب دکوراتیو جدید، تایل cnc است. حال این سوال ایجاد میشود که سقف کاذب معرق چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ اگر بخواهیم در مورد این سقف دکوراتیو بصورت مختصر توضیح دهیم ، میتوانیم اینگونه به تعریف از این سبک سقف ثانویه بپردازیم: تایل های برش خورده با دستگاه لیزر cnc  است که بر روی ورق های پی وی سی و ام دی اف در ابعاد و اشکال مختلف قابل اجرا میباشد. حال به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد سقف های معرق همچون قیمت ، کاربرد و ویژگی های آن ادامه ی مطلب را مطالعه فرمایید.

 

انواع تایل معرق سقفی بهمراه ویژگی آنها

 

سقف کاذب معرق

همانطور که پیشتر اشاره شد ، تایل های معرق در دو جنس pvc  و mdf  تولید میشود. حال هرکدام از جنس های مربوطه ویژگی های مختص به خود رادارند که آگاهی از این ویژگی میتواند شما را در انتخابی ایده آل راهنمایی نماید. تایل های سی ان سی شده از جنس پی وی سی تمامی ویژگی های این پلاستیک صنعتی را دارا میباشد،همچون :طول عمر بالا با استحکاک پایین ، هزینه ی نگهداری پایین ، مقاوم در برابر آب و رطوبت و حرارت و آتش ؛ مقاوم در برابر حشرات و ضربه

و اما سقف تایل معرق چوبی و یا همان mdf  طبیعتا ویژگی های مختص به چوب را دارا میباشد. بدین صورت که در برابر رطوبت و آب آسیب پذیر بوده و در مقابل آتش اشتعال پذیر میباشد. همچنین میتواند مورد حملات حشرات و موریانه قرار بگیرد و به همین منظور باید جهت نگهداری از آن هزینه های جانبی نیز در نظر بگیرید. اما میتوانیم به رنگ گرم و طبیعی این جنس از تایل های cnc  اشاره کنیم که میتواند زیبایی بیشتری به نسبت نوع پلاستیکی آن داشته باشد.

 

کاربرد و موارد مصرف سقف cnc

 

تایل معرق

با توجه به ویژگی های یاد شده ی هر کدام از جنس های تولیدی سقف کاذب cnc  میتوانیم مکانهایی که از این محصولات استفاده کرد را حدس بزنیم . اما بصورت مجموع و خلاصه از تایل های معرق سی ان سی از جنس پی وی سی را میتوانید در تمامی محیط ها استفاده نمایید همچون: حمام ، استخر و سونا ، آشپزخانه ، سرویس بهداشتی ، پذیرایی ، تجاری و اداری و ...

اما ام دی اف بدلیل داشتن محدودیت های یاد شده قابلیت اجرا تنها در مکان های خشک را دارد و نمیتوان از آن در محیط های مرطوب استفاده کرد و در صورت استفاده دارای طول عمر بسیار کوتاهی خواهد بود.

 

نحوه ی سفارش و اجرای تایل cnc  سقفی

 

تایل معرق cnc

جهت سفارش این تایل ها در ابتدای امر شما باید جنس مورد نظرتان را با توجه به محیطی که میخواهید در آن سقف کاذب را اجرا کنید انتخاب فرمایید و پس از آن میتوانید از روی کالیته ، طرح های قابل اجرا بر روی ورق مورد نظر را انتخاب نمایید که این کالیته در حدود 200 طرح را دارا میباشد. و پس از آن ابعاد خود را به همراه نوع برش (دایره ، بیضی ، مستطیل و ...) را اعلام کنید تا بر مبنای این موارد تایل سقفی شما را بصورت اختصاصی برش دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر همچون دریافت کالیته طرح های cnc و همچنین قیمت (قیمت درب کارخانه) با دفتر مرکزی ما به شماره 71731-021 تماس حاصل فرمایید.

 


لیست اخبار

مقالات