کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی یکی از مقاوم ترین کفپوش ها در برابر وزن سنگین است و قابلیت اجرا بر روی تمامی سطوح را دارد. کفپوش های اپوکسی انواع مختلفی دارند تا با توجه به محل انتخابی شما طرح مورد نظر را بر روی فضا اجرا نمایید.این نوع کفپوش از متریال هایی جدیدی است که امروزه بسیار مورد توجه واقع شده است.

ویژگی قابل اهمیت کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی علاوه بر ظاهری زیبا و خاصی که دارد، آنتی باکتریال بوده و برای فضای درمانی و بیمارستانی مفید هستند. همچنین این نوع کفپوش ها، ضدآب ، مقاوم در برابر فشار و ضربه بالا، مقاوم در برابر اسید ها و بازها ، قدرت اجرا بر روی تمامی سطوح، عدم لغزندگی که بر خلاف ظاهر آن کمترین میزا لغزنگی را دارد و از همه مهمتر هزینه پایین نسبت به طول عمر بالا را دارد.

یکی دیگر از ویژگی های اپوکسی ، قابل تعمیر بودن آن است به طوری که اگر قسمتی از اپوکسی دچار شکستگی و ترک بشود، می توان با خیال آسوده آن قسنت را ترمیم و باز سازی نمود و ایراد آن را رفع کرد.

انواع کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی ورزشی

کفپوش اپوکسی را می توان به دو دسته صنعتی و مسکونی تقسیم نمود که بنا بر ویژگی و کاربردی که داردمی توانید در محیط مربوط به خودش آن را اجرا نمایید.

بیمارستانی: به دلیل آنتی باکتریال بودن این محصول و عدم انتشار آلودگی می توان از آن در بیمارستان و محیط های درمانی استفاده نمود.

پارکینگ: این محصول به دلیل اینکه ضد سایش و لغزندگی است گزینه بسیار مناسبی برای پوشش کف پارکینگ ها و برای مراکز تجاری است.

ورزشی: از آنجایی که این نوع کفپوش هیچگونه لغزندگی ندارد و در برابر ضربه مقاوم است گزینه مناسبی برای پوشش باشگاه ورزشی به شمار می آید.

مسکونی: استفاده از این کفپوش برای آشپزخانه ، سرویس بهداشتی و.... بسیار کاربردی  با ظاهری زیبا است. که در طرح های ساده ، سه بعدی و طرح دار بنا بر سلیقه و طرح انتخابی شما اجرا می گردد.


لیست اخبار

مقالات