ماربل شیت بیمارستانی

ماربل شیت بیمارستانی

ماربل شیت بیمارستانی

در دنیای معماری دکوراسیون داخلی هر روزه با پیشرفت مواجه هستیم. یکی از متریال های جدیدی که در امر دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد، دیوارپوش ماربل شیت است و از آنجایی که این نوع دیوارپوش بدون درز و آنتی باکتریال است.

از این نوع دیوارپوش برای محیط های درمانی استفاده می شود. ماربل شیت بیمارستانی همچنین دارای تاییدیه وزارت بهداشت است. ابزار آلات خاص بیمارستانی نیز برای دیوارپوش های ماربل شیت بیمارستانی در نظر گرفته شده تا با خیال آسوده بتوان از دیوارپوش ماربل شیت استفاده نمود.

ویژگی ماربل شیت بیمارستانی

ماربل شیت بیمارستانی

همانطور که قبلا گفته شد ، دیوارپوش ماربل شیت بیمارستانی ، کاملا آنتی باکتریال بوده و دارای مجوز بهدلشت است. این نوع دیوارپوش ها بدون درز هستند وبه صورت یک تکه بر روی دیواراجرا می شود، همچنین ضد ضربه هستند و برای محیط های پر رفت و آمد مانند سالن و راهروهای بیمارستان کاملا گزینه ی مناسبی به شما می آید.

مشخصات فنی دیوار پوش ماربل شیت

ماربل شیت آنتی باکتریال

هر ورق ماربل شیت از 30% پودر سنگ و 70% پی وی سی تشکیل شده که باعث شده نسبت به دیگر دیوارپوش های پی وی سی مقاوم تر باشد. ضخامت آن به 4 میلی مترمی رسو و با ابعاد 120در280سانتی متر قابل اجرا است. وزن ورق ماربل شیت های بیمارستانی کم بوده و به راحتی قابل نصب است و همچنین قیمت آن نسبت به سنگ واقعی بسیار ارزان تر است.


لیست اخبار

مقالات