دیوارپوش طرح آجر

دیوارپوش طرح آجر

دیوارپوش طرح آجر

یکی از جدیدترین متریال هایی که برای دکوراسیون داخلی استفاده می شود ، دیوار پوش طرح آجر است.آجری که در قدیم برای ساخت و ساز ساختمان به کار می رفت ، امروزه به صورت دکوراتیو در داخل ساختمان استفاده می شود.

دیوار پوش آجری به دو دسته تقسیم می شود که شامل ورق کامپوزیت طرح آجر ودیوارپوش آجری که هر کدام ویژگی و مزایای مختص به خود را دارند.

دیوارپوش کامپوزیت

دیوارپوش طرح آجر

مواد تشکیل دهنده دیوار پوش طرح آجر کامپوزیت ، رزین پلی استر و رزین می باشد. ابعاد این ورق 30/1 در 30/2  است که به صورت خام در دیوار نصب می شود و رنگ مورد نظر و دلخواه شما بر روی آن اجرا می گردد.

این دیوار پوش علاوه بر مقاومت بالا در برابر حرارت ، کرما و رطوبت ، بسیار از لحاظ مالی مقرون به صرفه می باشد. اما با توجه به استفاده از رزین که در این متریال به کار رفته و مده ای سرطان زا است، طراحان از آجر های واقعی بجای ورق های کامپوزیت استفاده می کنند.

دیوار پوش آجری

دیوارپوش آجری

دیوارپوش آجری ، از جنس همان آجر با همان ابعاد و اندازه است با این تفاوت که بسیار سبک تر نسبت به آجر واقعی است.ضخامت این آجرها 1الی 2 سانت می باشد. از این نوع دیوارپوش طرح آجر می توان در هر فضایی بدون محدودیت استفاده نمود.

این آجرها به صورت تک تک توسط چسب بر روی دیوار چسبانده می شون و سپس پودر بند کشی در دور آن اجرا می شود . این متریال از تنوع رنگ و طرح بسیار بالایی برخوردار است وقابل استفاده برای تمامی سبک های دکوراسیون داخلی می باشد. از آن جایی که این نوع دیوارپوش ضد حریق و ضد آب می باشد گزینه خوبی برای دیوار بین کابینت می باشد.


لیست اخبار

مقالات