سقف کاذب pvc

سقف کاذب pvc

سقف کاذب pvc

سقف کاذب pvc آذران پلاست با استفاده از مود pvc  با کیفیت عالی و ابزار و ماشین آلات نوآورانه مطابق با استانداردهای بین المللی طراحی شده است. سقف کاذب pvc ارائه شده در اندازه ها، طرح ها و رنگ های متنوع موجود است که برای اهداف دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.

علاوه بر کیفیت بسیار بالای محصولات ، سقف های کاذب آذران پلاست می تواند با قیمت های بسیار مناسبی که دارد گزینه ی پیشنهادی خوبی برای مشتریان ما باشد.

انواع سقف کاذب  pvc

سقف کاذب پی وی سی

سقف کاذب pvc به دو دسته تقسیم می شود: -پانل طولی با ابعاد 20سانت در 6متر  - تایل 60*60

همچنین از نظر تنوع و رنگ بندی به دسته های چاپی ، ساده و روکشدار تقسیم می شود. روکش های ساده که به صورت رنگ سفید مات و براق ، در بازار موجود است. روکش چاپی که بر روی تایل و یا پانل های سفید با طرح ها و رنگ های مختلف چاپ می شود. پانل روکشدار که روکشی از جنس pvc وطرح و رنگ های مختلف دارد که  بر روی پانل و یا تایل چسبانده می شود.

ویژگی سقف کاذب pvc

میژگی سقف کاذب

از ویژگی منحصر به فرد سقف کاذب pvc می توان به مقاوم بودن آن در برابر رطوبت ، عایق حرارت ، انعطاف پذیری بالا اشاره نمود. یکی از مهمترین جنبه های استفاده از این سقف ها ، جنبه زیبایی ظاهری آن است که می توان تمام عیوب سقف را مانند سیم پیجی ، لوکشی ، تبله شدن سقف و.... را در زیر خود پنهان نمود.


لیست اخبار

مقالات