استفاده از رنگ های گرم در دکوراسیون داخلی

استفاده از رنگ های گرم در دکوراسیون داخلی

استفاده از رنگ های گرم در دکوراسیون داخلی

آیا شما در مورد طراحی مجدد فضای منزل خود فکر کرده اید؟

مطمئن نیستید که از چه رنگی می خواهیداستفاده می کنید؟

آیا تاثیر استفاده از رنگ های گرم را در دکوراسیون داخلی می دانید؟

استفاده از رنگ های گرم در دکوراسیون داخلی باعث می شود تا شما در منزل احساس راحتی و آرامش کنید. به رنگ های قرمز، نارنجی و زرد ، رنگ های گرم می گویند. این رنگ ها آدرنالین و فشار خون را بالا می برد و باعث می شود شما احساس گرما در منزل و فضای خود داشته باشید.

نکاتی برای استفاده از رنگ های گرم در دکوراسیون داخلی

تاثیر رنگ گرم در دکوراسیون داخلی

رنگ های گرم در دکوراسیون داخلی عموما گزینه خوبی است که به یک اتاق بزرگ و خالی ، شکل و روح ببخشد. همچنین گزینه خوبی برای به کار گیری در کنار رنگ های خنثی می باشند.

رنگ های گرم معمولا برای دکورهای سنتی استفاده می شوند. اگر به فضای سنتی علاقه دارید می توانید از رنگ های گرم در دیوار های اصلی استفاده نمایید.

در انتخاب ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی و متناسب بودن آن با وسایل و محیط از جمله کف پوش ، پرده ، کابینت و...دقت نمایید.

رنگ های مناسب برای اتاق خواب

رنگ مناسب برای اتاق خواب

می توانید با علایق و سلیقه خود رنگ ها را در کنار هم بچینید اما رعایت برخی نکات در این زمینه به شما در داشتن اتاقی بی نظیر کمک خواهد کرد.

اتاق خواب مکانی برای آرامش و استراحت است که باید فضایی آرامبخش داشته باشد ، به همین دلیل استفاده از رنگ های ملایم و آرام در دکوراسیون داخلی گزینه بهتری خواهد بود.

رنگ اتاق خواب را با توجه به جنسیت فرد مورد نظر انتخاب می کنیم. از رنگ های ملایم برای اتاق دختران و رنگ های  تند و تیز مانند آبی ، قرمز و نارنجی برای پسران که با روحیات آنها سازگار است استفاده می شود.

از رنگ سفید استفاده کنید. سفید تقریبا تنها رنگی است که با تمام رنگ ها ست می شود. پس اگر رنگ خاصی را در نظر دارید سفید بهترین مکمل خواهد بود.


لیست اخبار

مقالات