چرا از دیوارپوش ماربل شیت استفاده کنیم؟

چرا از دیوارپوش ماربل شیت استفاده کنیم؟

چرا از دیوارپوش ماربل شیت استفاده کنیم؟

این محصول نسل جدیدی از پانل های تزینی است که در سراسر جهان توجه فراوانی را به خود جلب کرده است.

دیوارپوش ماربل شیت که همچنین با نام های مرمر پی وی سی یا پانل مرمر نامیده می شوند، عمدتا از پودر سنگ و پلاستیک ساخته می شوند.

دیوارپوش مقاوم ماربل شیت

مزیت دیوارپوش ماربل شیت

پانل های مرمر پی وی سی، محصولی ارزان قیمت و سبک وزن در مقایسه با سنگ های طبیعی است. از انجایی که این گونه از دیوارپوش ها دارای وزن بسیار سبک هستند، شما می توانید با اطمینان خاطر برای پوشش سقف ساختمان خود استفاده نمایید. این محصول پتانسیل بالایی را در مقایسه با سنگهای طبیعی و پوشش های پانل دیواری در صنایع را دارند. یکی از اهداف اساسی این محصول ، کاهش تلفات انسانی در بلایای طبیعی مانند: زلزله و یا سیل است.

از دیگر ویژگی های  دیوار پوش ماربل شیت،  مقاوم در برابر آب و همچنین غیر قابل اشتعال هستند. بدون کوچکترین نگرانی می توانید از این گونه دیوارپوش   برای دیوار آشپزخانه، دیوار حمام، سرویس بهداشتی، استخر ، باشگاه،مراکز بهداشتی و .... استفاده نمایید.

دیوارپوش ضد آب ماربل شیت

مکان های قابل اجرا از دیوارپوش  ماربل شیت

از دیوار پوش های ماربل شیت می توان در مکان های عمومی ، ساختمان های تجاری، ادارات ، رستوران ها، مدارس، باشگاه ، سالن زیبایی، راهروها،لابی، دیوار تلویزیون ویا شومینه استفاده کرد.

لازم به ذکر است که از دیوارپوش ماربل شیت می توان برای مدت طولانی نزدیک به 20 الی 30 سال با خیال آسوده استفاده نمایید. مونتاژ و نصب این ابزار فوق العاده آسان است و می توان آن را به سادگی با کمک چسب در مدت زمان کوتاهی نصب کرد.


لیست اخبار

مقالات