اهمیت سقف کشسان در دکوراسیون داخلی

اهمیت سقف کشسان در دکوراسیون داخلی

اهمیت سقف کشسان در دکوراسیون داخلی

 

شاید در دید اول سقف کشسان صرفا برای زیبا سازی محیط شما کاربرد داشته باشد اما علاوه بر زیبایی در مواردی دیگر نیز کارساز میباشد که دانستن آن موجب ترغیب شما جهت اجرای این سقف کاذب دکوراتیو میشود. همچون مدیریت هزینه ها و صرفه جویی در مصرف انرژِی از جمله مواردی است که باید در مورد آن اطلاعات کافی را داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه ی مطلب را از دست ندهید...

 

مدیریت هزینه توسط سقف کاذب کشسان

 سقف کشسان

شاید در دید اول کمی این موضوع برای شما عجیب به نظر برسد؛ اما شما میتوانید با اجرای سقف کاذب کشسان در زمینه ی مدیریت هزینه های خود موفقیت چشمگیری را بدست آورید به عنوان مثال: عمر طولانی و بدون استحکاک آن که سبب میشود تا در سالهای آینده نیازی به تعمیر و یا تغییر سقف کاذب خود نداشته باشید که همین امر سبب میشود در هزینه های سالیانه جهت نوسازی و ترمیم خانه ی خود صرفه جویی نمایید.

همچنین این سقف کاذب میتواند عایق مناسبی جهت هدر رفت گرما و سرما ی داخل منزل و یا محل کار شما باشد که به همین علت شما میتوانید در زمینه ی پرداخت قبوض ماهیانه در مصرف برق و یا گاز خود صرفه جویی نمایید.    

موارد ایمنی سقف کشسان 

 

سقف کاذب کشسان

از جمله مزایای سقف کشسان سبک بودن متریال آن است. درهنگام وقوع زلزله ، سقف های کشسان بسیار سبک هستند واحتمال بروز صدمه و آسیب آن بسیار کم است. همچنین سقف های کشسان  ضد حریق هستند ودر مواقع آتش سوزی در برابر آتش بسیار مقاوم هستند.

لازم به ذکر است که استفاده از  این گونه سقف کاذب در مکان های مرطوب مزیت دیگر سقف های کشسان به حساب می آیند.می توان در استخرها وسرویس های بهداشتی بدون هیچگونه آسیب پذیری از این گونه سقف ها استفاده کرد و در مکان های مرطوب هیچگونه خطر برق گرفتگی ندارد.

 

 


لیست اخبار

مقالات