فروش محصولات آذران پلاست رسا درقزوین

فروش محصولات آذران پلاست رسا درقزوین

فروش محصولات آذران پلاست رسا درقزوین

محصولات آذران پلاست رسا شامل گروه های سقف کاذب، دیوار پوش ،کفپوش و ابزار الات دکوراتیو که در تمامی مراحل دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار میگیرند برای اهالی محترم قزوین به فروش می رسد.

اگر برای تغییر دکوراسیون داخلی خود به دنبال انواع محصولات میگردید استفاده از متریال های متفاوت آذران می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

برای نوسازی و بازسازی منازل مسکونی ، ادارات ، مجتمع های تفریحی و تجاری محصولات متنوعی از دیوارپوش ، سقف کاذب ، کفپوش و ... نیاز است . آذران پلاست رسا در انتخاب انواع این محصولات به شما کمک می کند.

دکوراسیون داخلی

انواع سقف کاذب آذران شامل :

 1. سقف کاذب پی وی سی
 2. سقف کاذب گچی
 3. سقف کاذب آکوستیک
 4. سقف کاذب طلقی
 5. سقف کاذب آسمان مجازی
 6. سقف کاذب کشسان
 7. سقف کاذب سی ان سی

سقف-کاذب

سقف های کاذب برای استفاده در فضاهایی که نیاز به دسترسی به تاسیسات در پشت سقف کاذب باشد از نوع 60*60 است که به وسیله ی سازه ها از سقف دستک گیری شده و نصب می گردند.برای جلوگیری از یکنواختی فضا و زیبایی بصری تایل های 60*60 به گونه های متنوعی تولید شدند. تایل های سی ان سی و آسمان مجازی از جمله تغییراتی هستند که موجب شده تایل های سقفی زیبایی خاصی داشته باشند و استفاده از آن به فض زیبایی ببخشد.

سقف های کاذب گچی برای محیط های خشک و سقف های کاذب پی وی سی برای محیط های خیس انتخاب می شوند. وزن سقف های کاذب ذکر شده در بالا با هم متفاوتند و معمولا برای ایجاد سقف های کاذب با توجه به موارد سازه ای و نیاز فضا از انواع آن استفاده می گردد.

تنوع سقف های کاذب آذران باعث شده در بیشتر فضا ها قابل استفاده باشند و انتخاب مشتریان آسانتر صورت بگیرد.

سقف-کاذب-پی وی سی

دیوارپوش های آذران پلاست رسا در تقسیم بندی زیر قابل ارائه به مشتریان و نمایندگی های آذران می باشد:

 1. دیوارپوش سنگ مصنوعی
 2. دیوارپوش پی وی سی
 3. دیوارپوش پی وی سی ضد ضربه
 4. دیوارپوش سنگ مصنوعی بک لایت
 5. دیوارپوش بین کابینتی ABS
 6. دیوارپوش ام دی اف
 7. دیوارپوش بتن اکسپوز
 8. دیوارپوش سه بعدی چرمی
 9. دیوارپوش پلی استایرن
 10. دیوارپوش آجری

 دیوارپوش-پی وی سی

دیوارپوش های متنوع آذران پلاست در ابعاد متنوع و طراحی های گوناگون تولید می شوند تا پاسخگوی نیاز تمامی اقشار جامعه با سلایق متفاوت باشد.

ویژگی های جذاب دیوارپوش ها باعث شده تا معماران و طراحان و حتی مردم عادی مجذوب این دیوارپوش ها شوند . دیوارپوش های آذران عمر طولانی دارند و به همین دلیل یکی از گزینه های مناسب برای پروژه هایی با طول عمر بالا می باشد.دیوارپوش های آنتی باکتریال آذران برای محیط های بیمارستانی و فضاهای ایزوله و کلینیک ها اهمیت خاصی دارند.دیوارپوش ها برای پوشاندن عیوب دیوار ، زیبا سازی فضا و  موارد خاص استفاده می شوند.

لمینت آرتا و کفپوش های پی وی سی و موکت از جمله محصولات آذران پلاست برای کف می باشند.

 دیوارپوش-پی-وی -سی

برای مشاوره و خرید در شهرهای قزوین، تاکستان ، الوند ، اقبالیه ، آبیک ، محمدیه ، بیدستان ، محمود آباد نمونه ، بویین زهرا ، شال ،آبگرم ،دانسفهان ، اسفرورین ، ضیاء آباد ،خرم دشت ، نرجه ،سگز آباد ، ارداق ، آوج ،خاکعلی ،معلم کلایه ، کوهین ، سیردان ،رازمیان ،با شماره های 71731-021 تماس بگیرید.

 

 

 


لیست اخبار

مقالات