دکوراسیون اتاق مشترک کودکان

دکوراسیون اتاق مشترک کودکان

دکوراسیون اتاق مشترک کودکان

اگر شما هم برای دو فرزند خود یک اتاق را در نظر گرفتید و یا با کمبود جا مواجه هستید و یا حتی اگر کودکان شما ترجیح می دهند در یک اتاق و با هم باشند این مقاله را دنبال کنید تا بهترین دکوراسیون را برای اتاق آن ها در نظر بگیرید .

 

یکی از نگرانی های ما در مورد اتاق کودکان عموما بهم ریختگی غیر طبیعی اتاق آن هاست . معمولا وسیله های کودکان بسیار زیاد است و مرتب کردن آن به مراتب سخت تر از تمام فضاهای منزل است .اگر دکوراسیون ساده و طبقه بندی شده برای اتاق کودکان در نظر بگیرید ، از بهم ریختگی جلوگیری خواهد شد و  به این نکته ی مهم دقت داشته باشید ، هر وسیله ای در اتاق باید جایگاه خاص خود را داشته باشد و هیچ چیزی بدون جایگاه مشخص نباشد . لباس های کودکان باید در انتهای هر فصل دسته بندی شود و لباس های قابل استفاده برای هر فصل  در دسترس قرار گیرد و لباس هایی که در کل غیر قابل استفاده هستند باید کنار گذاشته شوند.

طراحی یک سیستم ساده برای اتاق کودکان به آنها کمک میکند که خود در نگهداری اتاق و نظافت آن دخیل باشند و این کار برایشان سخت نباشد.

 دکوراسیون داخلی

گاهی برای اینکه از دعوا بر سر وسایل کودکان در اتاق مشترک جلوگیری شود بهترین گزینه این است که رنگی خاص برای وسایل هر کودک استفاده شود . در این صورت دیگر جر و بحثی برای تصاحب وسایل و یا برای تمیز کردن اتاق پیش نخواهد آمد.

 دکوراسیون داخلی

فقط به این دلیل که اتاق مشترک است ، به این معنا نیست که هر کدام از بچه ها نتوانند دکوراسیون خاص خود را داشته باشند. به کودک خود اجازه دهید تا قسمتی از اتاق را که به او اختصاص دارد خود دکور کند و فضا را شخصی سازی کند . فضای اتاق کودک شما باید راحتی را به ارمغان بیاورد و حس حکومت نظامی به فضا ندهد.

 دکوراسیون داخلی

برای بچه هایی با سن بالاتر معمولا اتاق مشترک فضایی است که هر کسی زون بندی مخصوص خود را دارد و تنهایی چیزی که به صورت مشترک استفاده می شود معمولا هواست!!!! به این منظور معمولا بهترین روش برای جداسازی نیمه در اتاق فرزندان گذاشتن یک قفسه ی کتاب ، دراور و یا یک میز است.

 دکوراسیون داخلی

تخت های دو طبقه عمودی از فضای اشغالی می کاهد.در واقع این مدل تخت ها به شما اجازه می دهد تا از فضای عمودی اتاق استفاده کنید . تخت های عمودی به کودکان فضایی مخصوص خود را می دهد تا هنگام خواب قسمت شخصی داشته باشند و حتی برای خود منبع نوری جداگانه نیز داشته باشند و در هنگام خواب مزاحم یکدیگر نشوند .

 دکوراسیون

این 5 نکته به شما کمک میکند که فضای بهتری برای فرزندان خود به وجود بیاورید. برای ارتباط با کارشناسان ما با شماره ی 71731-021 تماس بگیرید.


لیست اخبار

مقالات